Jakie będą osiągi po tym tunie i czy coś zmienić albo d

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #277558 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 506

Witam robie tuning mojego keeway ry8 wybrałem juz części i chciałbym się dowiedzieć jakie będą miej więcej osiągi i czy warto było by coś zmienić lub dokupić ???? Oto części który chcem założyć do mojego keewaya : Cylinder Polini Sport 70cc Gaźnik Dollorto 17,5 ssanie automatyczne łożyska i Uszczelniacze Stage6 HQ Teflon Tłumik Laser X-Pro Filtr Powietrza Hebo S Sprzęgło RMS Racing Pro Dzwon Sprzęgła Stage6 Wariator Malossi Multivar 2000 Pasek Polini Kevlar Zawór Membranowy Hebo Gas Box Stage6 Wentylator TNT Wentylator Wariatora Polini Chwytak powietrza Zetsaw sprężynęk sprężyn rolek i dysz do regulacji Czy coś jeszcze do tego zestawu czy jest ok i nic nie trzeba dokupywać ani zmieniać ???

#277559 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 506

No no powinno był wszystko dobrze.. Ale ja bym kupował przynajmniej probował kupić części z jednej firmy.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#277560 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 506

Sprzęgło skup Stage 6 i Dzwon tez. Gazbox tylko malossi kupuj. I komin moze raczej coś typu Yasuni R. I powinien ze 110-120 iść a spalanie 5l nie powinno przekroczyć. Pozdro

#277561 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 506

Pieprzysz facet powinienes dostac warna … laser jest najmocniejszy z wydechów … Gazbox tylko malossi reszta jest idelana mały koszt zacne osiągi Wszystko idealne Zamawiaj montuj i pisz co i jak … Zamykam !

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Reply #277560 in Jakie będą osiągi po tym tunie i czy coś zmienić albo d
Twoje informacje:

Back to top button