Jakie auto kupić na początek ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Jakie auto kupić na początek ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dychul dychul 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jakie auto wybrać na początek ? Myślałem o e46, co polecacie ?

Zdjęcie profilowe moszum
    moszum
    Użytkownik

Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć ale to forum o skuterach a nie samochodach.!

MoszuM

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

moszum napisał:

Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć ale to forum o skuterach a nie samochodach.!

Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć ale to forum ma coś takiego jak offtopic .!

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Hmm… może na początek coś małego z gazem ? Np. jakiegoś golfa II. BMW nie są złe, wiesz, zależy też czego oczekujesz od samochodu, czy ma służyć do jazdy tylko po mieście czy też w trasy itp.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

madi napisał:

Hmm… może na początek coś małego z gazem ? Np. jakiegoś golfa II. BMW nie są złe, wiesz, zależy też czego oczekujesz od samochodu, czy ma służyć do jazdy tylko po mieście czy też w trasy itp.

Nie tylko miasto, a nawet bym powiedział że więcej na trasę niż miasto.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Wybierz takie, na jakie Cię stać i które Ci się podoba. Po co wogóle ten temat? Zarejestruj się na jakimś forum motoryzacyjnym, tam sobie pogadaj z kierowcami. I tak zrobisz po swojemu. Ja bym Ci proponował na początek Tico albo Seicento. Naucz się jeździć, zalicz kilka stłuczek, to potem będziesz wiedział jakie auto Ci pasuje. Na tych przynajmniej będziesz miał szanse na dłuższe życie niż jadąc w 20 letniej po przejściach bmw.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

No czy w Tico będzie miał większe szanse niż w BMW to bym polemizował. Tico z jego cieniutką blachą…

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe moszum
    moszum
    Użytkownik

BMW drogie w utrzymaniu. ;f a tico(na części) na większości złomach znajdziesz jak bys obił ;]

MoszuM
    Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

ani tico ani seicento, coś ze strefą zgniotu i nie bite, nowsze auta są cięższe od starych to też trzeba wziąć pod uwagę w „razie”.

za połowę budżetu kup coś do jazdy a drugą połowę na opłaty i naprawy
    inaczej nie kupuj bo będziesz narzekał że się wiecznie psuje

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe kobieta102
    kobieta102
    Użytkownik

Kup takie auto które ci się podoba na które będziesz codziennie patrzył i mówił „mam wspaniałe auto nigdy go nie sprzedam”

Z tych dwóch propozycji To tylko piękna włoszka się nadaję ale nie wiem czy za tą cenę akurat ,niech się wypowiedzą bardziej zaznani w temacie.

Moje hobby to [URL=”http://anunciofinca.com”]casas rusticas [/URL] – „Pozdrawiam M4r3tik4 :-)”
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie