Jaki wydech pod 70cc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #55468 Reply
    KarnyK
    Użytkownik
    • 2

Witam. Planuje kupić sobie tłumik do aprili sr z cylindrem motoforce 70, wariatorem hebo ng, i sprzegłem top racing. I teraz nie wiem jaki, zastanawiam sie przede wszystkim nad laser x pro oraz stage6 pro replica. Prosze o odp który lepszy pod ten cylinder i wariator, z którego idzie wiecej wycisnac ? Z góry dziekuje za odpowiedzi 🙂

#55471 Reply
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112

stage6

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#55482 Reply
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0

yasuni R

#55484 Reply
    Motospeed
    Użytkownik
    • 4

Wiesz co zastanów się jeszcze nad Metrakit’em.Ale jak się uparłeś już na te dwa to radzę Stage6 pro replika te tłumiki są bardzo efektywne ; p Tylko po wymianie radzę wyregulować gaźnik i dostosować sprężynki sprzęgła oraz rolki wariatora.

#55547 Reply
    KarnyK
    Użytkownik
    • 2

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Motospeed sprezynki sprzegla dac twardsze niz oryginalne czy mieksze ? i to samo z rolkami lzejsze czy ciezsze ? Czy sprężyne centralna tez bedzie trzeba wymieniac ?

#55562 Reply
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0

to się okaże w trakcie strojenia w zależności jaki wydech wybierzesz
    yasuni r robi mocną górę i potrzeba wyższych obrotów do ruszania więc do sprzęgła twardsze sprężyny
    do wario natomiast lżejsze rolki, nie wiem czy masz tam blokadę obrotów, ja nie miałem (kukusan) i rolki zeszły poniżej 2gr

jeszcze mała uwaga, zainwestuj w gaźnik 19mm

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Jaki wydech pod 70cc
Twoje informacje:

Back to top button