jaki wydech do takiego zestawu?????????

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jaki wydech do takiego zestawu?????????

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam mam problem z wyborem wydechu na razie mam tłumik gianelli nie wiem jaki model bo nigdy się z nim nie spotkałem wiem ze był od montowany seryjnie w Betach. A wiec na wydech mam zamiar przeznaczyć ok 250/300zł wszystkie najważniejsze rzeczy z tuningu mechanicznego są wypisane niżej myślałem nad leo ZX ale jest on bardzo głodny a ja potrzebuje żeby był jak najcichszy i najbardziej skuteczny i nie wiem ci by było najlepsze ❓ pozdr

Anonimowy

Leo vince zx by siadł do tego i by na pewno więcej mocy wykrzesał ze sporta niz to gianelli:) poszukaj coś! yasuni z, laser xpro chociaz do tej ceny będzie ciężko!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Yasuni Z nie nadaje się do 70cc. To już lepiej Yasuni R. ale za 300zł.. hmm. Tecnigas Next-R do sportu się nada.

Anonimowy

yasuni R to by była dobra ale do seri :-/

Anonimowy

Ja bym stawiał na Yasuni Z albo Lasera XPRO.

Yasuni Z nie nadaje się do 70cc.

Człowieku ty wiesz o czym mówisz? Wiele osób ma Zke przy 70cc, bo może i nie kręci ogromnych obrotów tak jak Rka, ale za to jest stosunkowo tani i ciągnie od dołu. Do tego istnieje mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia wału. A vmax na Zce w zupełności wystarczy do jazdy codziennej.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

sunny15 napisał:

Wiele osób ma Zke przy 70cc, bo może i nie kręci ogromnych obrotów tak jak Rka

ogromne obroty mówisz 😆 😆 śmieszny jesteś jak ci Rka podniesie obroty o 1000obr/min to będzie dobrze i raczej nie nazwałbym 11000obr/min ogromnymi obrotami 😆

Anonimowy

Oboje jesteście śmieszni 😀 Yasuni Z jest za słabe do sporta ale jak by dobrze ją wyregulować to dało by rade !! A Yasuni R jest przeznaczone do sporta lub słabego racinga !! POdnosi o wiele obroty bo ten wydech dopiero na wyższych obrotach wyciąga maxymalną moc !! a tak żeby nie było OT to za tą cenę to jedynie laser x-pro lub tecnigas next-r .

Anonimowy

piter HM napisał:

A Yasuni R jest przeznaczone do sporta lub słabego racinga

i co z tego że jest przeznaczone do sporta jak już wszyscy wiedzą ze Rka to lipa tak jak wydechy leovince i za tą cenę można kupić dużo lepsze wydechy więc nie wiem kto tu jest śmieszny…

Anonimowy

OMG !! Jeżeli się ją dobrze wyreguluje to wcale nie lipa … i nie wiem czemu tak twierdzicie w moim przypadku bardzo dobrze się sprawowało ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

Anonimowy

a porównywałeś np. z tańszym tecnigasem RS 70 bierze od dołu i jest mocniejszy tzn. wyciągniesz więcej mocy z cylka

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie