Jaki wariator wybrać???

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki wariator wybrać???

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #268246 Odpowiedź

Anonimowy
    #268247 Odpowiedź

Anonimowy

weź Malossi Multivar 2000 to bendziesz zadowolony

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #268248 Odpowiedź

Anonimowy

Bierz albo małosiego albo polini, małosiego sam używam i jest jak najbardziej ok, po ok 2000 przejechanych kilometr?w nie widać żadnego zu?ycia wariatora, co do poliniego to też słyszałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Z obu tych wariatorów będziesz bardzo zadowolony.

#268249 Odpowiedź

Anonimowy

Marian napisał:

Bierz albo małosiego albo polini, małosiego sam używam i jest jak najbardziej ok, po ok 2000 przejechanych kilometr?w nie widać żadnego zu?ycia wariatora, co do poliniego to też słyszałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Z obu tych wariatorów będziesz bardzo zadowolony.

Tak masz racje ten i ten jest bardzo dobry ja osobiście mam Polini Speed Control i Nic się z nim nie dzieje bdb. chodzi mam przejechane na nim ponad 3000 km i również nie widać ?lad?w użytkowania 🙂

#268250 Odpowiedź

Anonimowy

Przyłączam się do tematu bo szkoda zaśmiecać forum.Mam zamiar kupić jakiś wariator ale zależy mi na tym, żeby skuter zyskać przyspieszenie nawet niewielkim kosztem v-maxa mam cylinder TOP 50 ccm ,tłumik gianelli, pasek hebo kevlar i mam zamiar w przyszłości zmienić sprzęgło i dzwon na coś lepszego.Cena gra niewielką rolę ,ale bez przesady :P.Proszę o poradę i z gory dziekuje.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #268251 Odpowiedź

Anonimowy

jaki jest rozmiar rolek do malossi multivar 2000?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki wariator wybrać???
Informacje o Tobie: