Jaki wariator i sprzęgło Toros F16?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jaki wariator i sprzęgło Toros F16?

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lancinho Lancinho 3 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #623635 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lancinho
    Lancinho
    Participant

Jaki wariator i sprzęgło polecicie by zwiększyć przyspieszenie, oraz jakie rolki? Proszę o linki do allegro najlepiej od tego samego sprzedawcy oddzielnie lub zestaw, lub chociaż nazwę to poszukam.
    Skuter 4T Haizhimeng lb50qt-16 / Toros F16

Pozdrawiam…

• Ten temat został zmodyfikowany3 lata, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe Lancinho Lancinho.
    • Ten temat został zmodyfikowany3 lata, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe Lancinho Lancinho.
    #623639 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sprzęgło sobie daruj jeżeli nie ma zużytego.
    wariator jakis dobry – naraku, stage6 sport pro, malossi, pollini.
    a rolki (wage) niestety doświadczalnie trzeba sobie dobrać.
    zrób to o czym ci pisałem – poszukaj w necie opisów ludzi którzy zmienili wariator w skuterze o jak najbardziej zbliżonej konfiguracji do twojego (np seria + tylko wariator) i zobacz na co zmienili i na czym wyregulowali. Zapewne u ciebie zadziała tak samo albo bardzo podobne wartości odwazników (rolek)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #623653 Odpowiedź
    Lancinho
    Participant

Rozebrałem dziś wariator i tam WM Motor czy z tego ci czytałem lipa, rolki przetarte takie na czarnej rolce białe widać obawiam się ze sprzęgło to samo będzie WM

#623672 Odpowiedź
    Lancinho
    Participant

A jakbym tak rolki wymienił na Top Racing tak 4,0 lub 4,5 pasowały by do wariatora WM Motor ?

#623673 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rolki mają wymiary i wariatory są na rolki o konkretnych wymiarach (tylko wage się zmienia ale nie wymiary). bedą pasowały każde o odpowiednim wymiarze

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #623678 Odpowiedź
    Lancinho
    Participant

A jak to sprawdzić suwmiarka czy tez gdzieś będzie napisane?

#623684 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czasem mają napisane (jak się nie starło) a czasem trzeba pomierzyć

#623690 Odpowiedź
    Lancinho
    Participant

Niestety przetarte nic nie widać ale wrzucam fotkę, z tego co mierzyłem to 16mm miały i już niektóre maja otarcia ta z lewej żółta jest wsadzona i jak widać już kwadratowa się robi, ta z prawej jest ze starego wariatora dałem ją dla porównania, http://www14.zippyshare.com/i/mNzZxyxH/10259/DSC_0005.JPG

Druga sprawa mam takie sam akumulator jak ten http://www.jednoslady.sklep.pl/p442,akumulator-zelowy-12v-4ah-outdo-ytx4l-bs.html czy ta ładowarka będzie do niego pasować?
    http://allegro.pl/ladowarka-akumulatorow-12v-zel-kwas-gel-agm-2-20ah-i5771821724.html

#623701 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli rolki miały 16 to zapewne to są 16×13. A waga?

#623714 Odpowiedź
    Lancinho
    Participant

Niestety tego to nie wiem bo nie mam takiej wagi.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki wariator i sprzęgło Toros F16?
Informacje o Tobie: