Jaki wariator do 100zł

Muszę zmienić wariator i zastanawiam się nad tym
http://allegro.pl/wariator-kpl-sportowy-keeway-cpi-tuning-2t-naraku-i2693251076.html

oraz nad wariatorem z firmy wm, co polecacie?

To z linku to nie jest wariator naraku, jesli jest tak mizernej trwałości jak wariatory tej firmy do 4T to szkoda 10zł wydać a co dopiero 55zł + wysyłka :). Sprzedawca pali głupa i sprzedaje wario WM a w opisie napisał Naraku.

WM Z tego co wyczytałem nie jest taki zły, nie chodzi mi aby jakieś osiągi tam były tylko aby to działało bo aktualny to juz sie rozlatuje.

Proszę o jakieś propozycje bo musze to dzisiaj zamowic

może taki tajwański:http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-wariator-naraku-standard-keeway-chinskie-16mm-p-7899-1.html?cPath=14369_14370_14419&sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537 albo jakiś z WM

Kupilem VM

Ten
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2676685771

co o nim sadzicie?:-)

Na pewno długo rolki nie pociągną

Myśle że od 1500 do 5000 k km powinien przejechać

ja tam bym kupił Naraku:)

mowicie, ze gorszy od serii?

nie lepszy np u mojego kolegi w 139QMA na serii dał 10km/h i jescze przyśpieche na rolkiach 5,5g a seria rolki 6,5g i z 70km/h zrobiło się 80km/h dodam że skuter to Benzer Syracuse z 2009r waga skuta 80kg a mojego kolegi 40kg więc razem 120km więc jest to możliwe

fajnie musi wyglądać ten Twój kolega - 40KG.

no wiem ale ma 155cm wzrostu i ciągle mówimy z innymi no to co składamy się na obiad ? :D :)

WM to zamiennik oryginalnego wariatora(ok80zł oryginalny kosztuje co masz w skuterze).

Ja jak musiałem wario wymienić to kombinowałem z dwoma różnymi markowymi a w rezultacie i tak kupiłem oryginał, bo na nim najlepiej jeździł.

Zamowilem, zaloze to zobacze, czekam na paczke jak bedzie maly v-max to zaloze ta mniejsza tuleje z zestawu i gas do dechy :-D

a czym ty skracałeś tuleje szlifierką?czy tokarką?

zwykla szlifierkka :-)

Robie tak jak pisalem, dzisiaj przyszedl wariator a wiec tak zaczelo sie od rolek w zestawie byly 7g i 3,5g, wlozylem 3,5g lecz skuter non stop pracowal na tych samych obrotach wiec postanowilem wsadzic rolki ze starego wariatora i ze tak powiem jest zajebio..za, przyspieszenie good a vmax 90km/h licznikowe :o lekki szok jak na wariator tej ceny, predkosc dla mnie nie nowa lecz wczesniej jak tunningowalem tuleje to bylo cos za cos dobry vmax slaby start i odwrotnie a teraz mam dobry vmax oraz przyspieszenie. Ciekawe ile mi ten wariator posluzy:)

Wariator najgorszy nie jest, ale jak mówisz, że na rolkach 3.5g Ci silnik pracował na jednych i tych samych obrotach, to coś jest nie tak, może nie założyłeś tulei z zestawu, tylko tą starą, skróconą ?
Mój kolega ma rometa 727 na wariatorze naraku i rolkach 3.2g oraz centralce 1200 i od niskich obrotów mu skuter ładnie wyrywa, v-max to ok 80 km/h jest to seryjka, odblokowana, lecz nie w całości, moduł jest seryjny, jest również zmieniony filtr na stożek malossi i dysza 100 w gaźniku. Jednak na Twoim miejscu, dołożyłbym parę złoty i kupił lepszy wariator, który dłużej posłuży, ale mam nadzieję, że z tym się nic nie będzie działo, powodzenia :D

"Wariator najgorszy nie jest, ale jak
mówisz, że na rolkach 3.5g Ci silnik
pracował na jednych i tych samych
obrotach, to coś jest nie tak, może nie
założyłeś tulei z zestawu, tylko tą starą,
skróconą ?"

Tuleja nowa, i to bylo spowodowane tym ze rolki byly za lekkie i wariator sie wolniej rozszerzal.

wariatora nie mam zamiaru zmieniac no chyba ze sie cos spierdoli..