Jaki wałek rozrządu do KYMCO Agility

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #299171 Reply
    kymcoagility
    Użytkownik
    • 5
    • 22Postów:

Witam.. Proszę o poradę odnośnie kupna wałka rozrządy do w/w skutera.
    Skuter ma 125cm pojemnosci
    rocznik 2008
    GY6 (152QMI) chyba taki symbol
    Czy kazdy wałek do GY6 152QMI będzie pasował, Czy kymko coś przerabiało.
    I kolejna kwestia to jakość. Nie zamierzam oszczędzać na zakupie.

#299329 Reply
    kymcoagility
    Użytkownik
    • 5
    • 22Postów:

Witam. Pomoże ktoś?

#299330 Reply
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:
    #299339 Reply
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0
    • 492Postów:

Koniec świata, panie… Snajperze. Chinol w… G00Glach. ;DDD

#299362 Reply
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

Koniec świata to jest Rysiu z tymi wszystkimi dla których wpisanie w google 'tuning gy6 125′ jest tak trudne jak przeszczep wątroby,a opisałeś tam tak wiele że za pewne i tak ogarną zaledeie połwę przy sprzyjających warónkach.
    Już zaczyna wk…iać takie podawanie na tacy,ale co zrobić trza jakoś ratować ten świat od nieświadomych mechaniki i zdolności manualnych,może jeden na stu zaskoczy:D

#299900 Reply
    kymcoagility
    Użytkownik
    • 5
    • 22Postów:

Witam ponownie.
    Nie zamierzam tuningować tego skutera. Wymiana wałka jest konieczna ponieważ łożysko się w nim wysypało.
    Problem polega na tym, że na zdjęciach te wałki różnie wygladają, http://www.racing-planet.co.uk/camshaft-150cc-p-5710-1.html#.VuyI6-aNAc4
    W wyjętym z mojego skutera nie ma tego pierścienia patrząc na zdjęcie z linku po prawej stronie przed łożyskiem. Nie wiem dlatego czy będzie to pasowało do mojego.
    P.S.
    Może wam wydaje się to śmieszne . natomiast dla osób takich jak ja samo dobranie części jest dużym problemem.
    Jednak możecie mieć tą satysfakcję, że pomagacie laikom:)
    Uprzedzam pytania odnośnie linku. Mieszkam w UK i jedynie zakup w sklepie UK.

#299902 Reply
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

Jak masz to kymco używane to możliwe że już ktoś wymienił głowicę i ten wałek z linku to oryginał a te pozostałe w oryginalną glowicę kymco mogą nie pasować [nawet o tym napisali przy innych walkach że nie pasują] więc skoro nie oryginalny tam chodził i sie mieścił to na logike biorąc taki też powinieneś nabyć a nie oryginalny z pierścieniem.

#299904 Reply
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0
    • 492Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Jaki wałek rozrządu do KYMCO Agility
Twoje informacje:

Back to top button