Jaki wał korbowy i łożyska??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki wał korbowy i łożyska??

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witajcie,

Dziś pod szkoła w moim zipie stanął wał korbowy 🙁 :(:( I proszę proponujcie jakieś dobre wały o niewygórowanej cenie to mojego setupu (patrz opis) przy okazji chciałbym zmienić łożyska wału. Proszę o wypowiedzi doświadczonych userów a nie tych którzy tylko gdzieś usłyszeli jakąś opinie….

Pozdro

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Adverion, na chuj mu takie drogie wały do jego silnika ….

a poza tym

Wał korbowy Hebo Racing może współpracować tylko z wariatorami Hebo lub Polini Evolution.

ja z czystym sumieniem mogę polecić ci wał rms racing i nie słuchaj ludzi mówiących że rms to gówno a tak naprawdę nigdy nie mieli z tym do czynienia , ja latam na tym wale na full sporcie i mam jeszcze sprzęgło z rms’a i tez jest zajebiste

RMS jest poprostu tańszy bo nie jest tak rozpromowany jak Polini malossi itp

Anonimowy

a łożyska to FAG lub SKF

Anonimowy

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_91_116&products_id=1663&osCsid=bee2992ee03f9470dd8cd11d1d781a0d

A co powiecie na ten?? Ma wypełniacze i jest bardzo tani tylko jak z jakościaż?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

a wystarczający jeśli nie planujesz jakiś mocniejszych tuningów …

Anonimowy

Do zamknięcia 🙂

to zamykam 😀

Anonimowy

Specjalnie dowalę tu jeszcze mojego posta , jak ktoś chce poinformować że do zamknięcia to niech edytuje ostatniego posta albo poinformuje na PW moda , na CHUJ odświeżać temat ?? , najlepiej w ogóle to olać bo nie ma sensu zamykać jak już każdy dawno zapomniał o nim

następnym razem za bezsensowne odświeżenie poleci warn

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie