Jaki używany duży skuter 4T do 2000 zł?

Witam.

Jaki używany duży skuter 4T kupić do 2000 zł?

Myślę o Zipp Quantum chyba że znacie coś lepszego?

Z jakim maksymalnym przebiegiem szukać i czy z blokadą czy bez?

To będzie mój pierwszy skuter potrzebuję dojeżdżać nim do pracy.

Dziękuję.

mysle że wyszukiwarka by ci bardzo pomogła bo takich tematów była masa

Co to znaczy… duży skuter? Uściślij. :wink:

Duży mam na myśli koła 12-13 cali.

Czyli coś z dużymi kołami, za tą kasę jedynie chińczyki. Szukaj właśnie Quantuma lub coś podobnego w tej kasie - na przebieg nie patrz tylko na stan techniczny. Coś co ma 5 tysięcy może być już zarżnięte przez napalonego małolata, a na przykład mój ma 56 tysięcy i jest zadbany. Od 10 lat śmigam nim do pracy bez żadnych problemów, i to co wymieniam to jedynie rzeczy eksploatacyjne. Popatrz też na motorowery z biegami, dużo z nich ma duże koła i będziesz miał większy wybór.

Dziękuję za odpowiedzi myślałem też o nowym Torq Formax ale chyba nie ma co drugie tyle przepłacać jak ma działać to i używany będzie gdy się dba o niego jedynie muszę szukać z silnikiem 4T aby mało palił na 100 km.

Masz za mało kasy do wydania, żeby to nie było… ^gruzem^, po małolacie jakimś, jego starym, szwagrowatym z doskoku, teściową do-posiadaną, etc. * Masz się sam zorientować w danym temacie. Orientujesz się już? Więc jakie masz wnioski? Co przytulisz, jako TO swoje własne, a jednośladowe? Hmm?

Czy opłaca się kupić nowy Zipp GP 500 z kufrem i dwoma kaskami rocznik 2017 za 4240 zł?

Z chinczykiem to jak na loterii. Ja niestety wylosowalem pechowy egzemplarz. Spytaj czy nie był w szkole jazdy (tak na wszelki) i upewnij się, czy jest zarejestrowany/z możliwością rejestracji

Czy ktoś wie w jakim markecie najtaniej kupię nowy skuter?

nie bo to sie lokalnie zmienia. musisz szukac.