Jaki ubiór na motorower (jesień-wiosna)-co polecacie do 1000zł

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #177365
    WOLKER
    Użytkownik
    • 1
    • 42Postów:

    Witam czy zmieszczę się w tej kwocie z ubiorem kompletnym rozm.XL (buty,spodnie,kurtka przeciw deszczowa motocyklowa,rękawice) ,widziałem że na allegro jest dużo takiej odzieży ,co powiecie o firmie WOLF z Łodzi ?

    #177369
    panczo
    Użytkownik
    • 2
    • 192Postów:

    OOO kolega z łodzi [jak ja lecz teraz na wygnaniu:)] jak chcesz dobre to się nie zmieścisz.

    #177377
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    w kwocie to się zmieścisz o lie nie poszalejesz z butami i rękawicami. Kurtka i spodnie całkiem przyzwoite to 600-750zł. Rękawiczki 60-110. Zostaje około 200-250 na buty. Taki zestaw minimum na granicy przyzwoitości wyrwiesz.
    Taki dokładnie Jesień+Zima tylko na zime na 100% znacznie lepsze rękawice i znacznie lepsze buty.
    Dochodzi do tego ciepła, polarowa kominiarka pod kask- a one też tanie nie są. Te z toru kartingowego za 6zł to sie nadają na 3-7 stopni w otwartym kasku.

    #178098
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 2Postów:

    Witam serdecznie- dzisiaj jeszcze z Bielska_Białej. Od jutra do [piątku będę w Krakowie- tam studiuję. Nieraz jeżdżę na motorowerze z kolegą. Myślę, ż kwota 1000 zł wystarczy na odpowiedni ubiór. Ja nie wiem ile mój ubiór kosztował, bo płacili za wszystko rodzice. Wszystkich pozdrawiam……….

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button