Jaki ubiór na motorower (jesień-wiosna)-co polecacie do 1000zł

Witam czy zmieszczę się w tej kwocie z ubiorem kompletnym rozm.XL (buty,spodnie,kurtka przeciw deszczowa motocyklowa,rękawice) ,widziałem że na allegro jest dużo takiej odzieży ,co powiecie o firmie WOLF z Łodzi ?

OOO kolega z łodzi [jak ja lecz teraz na wygnaniu:)] jak chcesz dobre to się nie zmieścisz.

w kwocie to się zmieścisz o lie nie poszalejesz z butami i rękawicami. Kurtka i spodnie całkiem przyzwoite to 600-750zł. Rękawiczki 60-110. Zostaje około 200-250 na buty. Taki zestaw minimum na granicy przyzwoitości wyrwiesz.
Taki dokładnie Jesień+Zima tylko na zime na 100% znacznie lepsze rękawice i znacznie lepsze buty.
Dochodzi do tego ciepła, polarowa kominiarka pod kask- a one też tanie nie są. Te z toru kartingowego za 6zł to sie nadają na 3-7 stopni w otwartym kasku.

Witam serdecznie- dzisiaj jeszcze z Bielska_Białej. Od jutra do [piątku będę w Krakowie- tam studiuję. Nieraz jeżdżę na motorowerze z kolegą. Myślę, ż kwota 1000 zł wystarczy na odpowiedni ubiór. Ja nie wiem ile mój ubiór kosztował, bo płacili za wszystko rodzice. Wszystkich pozdrawiam..........