Jaki skuter/motorek 125 ccm dla wysokiego chłopa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Jaki skuter/motorek 125 ccm dla wysokiego chłopa

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 15 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe markul markul 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #188010 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe markul
    markul
    Użytkownik

Witam
    Interesuje mnie zakup skutera lub motorka do 125 ccm (na kat. B 🙂 ). Podobają mi się takie:
    – Yamaha YBR 125 ,
    – Yamaha YBR 125 Custom,
    – Honda PCX 125
    – Honda CB 125F
    – Honda CBF 125.

Co polecicie dla gościa o wzroście 192cm i wadze ok 110kg?

Interesują mnie raczej firmowe nówki do 12000zł

Jeździdełka chciałbym używać na dojazdy do pracy (60 km w jedną stronę)

#188012 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Cairo
    Cairo
    Użytkownik

Jak masz 60km w jedną stronę to ja bym polecał coś z klasy 250/300 np. Hondę Forza, tylko 12tys to raczej jakaś kilkuletnia używja. Jeżeli trafisz w dobrym stanie po małym przebiegu będiesz napewno bardziej zadowolony niż z nowej 125

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #188013 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Cairo, kolega markul chce sprzęt na kat. B czyli 125 ccm.
    Tą Hondę PCX 125 możesz sobie darować przy wzroście 192 cm.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    #188016 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe markul
    markul
    Użytkownik

akurat pcx 125 najbardziej mi się podoba 🙁 , a jeśli nie pcx to z tych pozostałych to co najbardziej było by dla mnie najodpowiedniejsze?

chyba, że macie inne propozycje???

#188019 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

A musi być nowy ? Bo szczerze powiedziawszy masz budżet za mały na nowy Kymco Downtown 125 (bez ABS’u) a wystarczający aby wyszukać sobie używkę Hondę Varadero 125 z ostatnich roczników produkcji np. 2011-2012

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #188023 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rurek
    Rurek
    Użytkownik

ybr custom też odpada, jestem niższy od Ciebie a była na mnie dużo za mała

#188024 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Cairo
    Cairo
    Użytkownik

Oczywiście wiem, że założenie jest inne, ale jeśli mogę doradzić to zdecydowałbym się na prawo jazdy i sprzet klay 250cc. Naprawdę 125cc na takie codzienne trasy będzie męcząca poprostu. Wiem co mówie, bo mam 25km dojazdu do pracy, ok 17 przez miasto, reszta obwodnicą i te parę km obwodnicy to już męczarnia dla 125cc.

Nie chce kolegi jakoś zniechęcić bo 125cc też się dojedzie tylko pamiętaj, że prędkość podróżna takich maszyn to ok 80-85km/h a jeżeli samochód przed Tobą jadący jedzie powyżej 65km/h o wyprzedzenie już bardzo trudno (chyba, że zbliżasz się do niego i wprzedzic „z rozpędu”). 60km to naprawdę sporo na 125.

Prawo jazdy zrobisz i zostaje na całe życie (przynajmniej w teorii 🙂 ) Przemyśl to nic strasznego. Sam 3 razy już zdawałem, zawsze za pierwszym (punkty 🙁 ), a motocyklistą zbytnio nie jestem, jeżdzę głównie na skuterach Pantheon 125 i Elite 150)

#188026 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    #188170 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe markul
    markul
    Użytkownik

a ten hyosung gv co to za wynalazek? z wyglądu może i fajny ale czy ten chynczyk wart jest swojej ceny? osobiście myślałem nad czymś bardziej firmowym

#188173 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A rzuć okiem na kymco people gt 125. Nie jest śliczny, ale: nowy za 12.200, ciecz, 125, przy moim agility city wygląda na wielką cholerę, koła 16…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki skuter/motorek 125 ccm dla wysokiego chłopa
Informacje o Tobie: