Jaki skuter wybrać, za ok. 4000 zł ?

Witam, już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem skutera. Chodzi mi o taki do zwykłej jazdy, chciałbym żeby fajnie wyglądał.
Proszę o jakieś propozycje.

zdefiniuj ^fajne wyglądał^

@Wombat
Chodzi mi o sportowy wygląd, ale nie koniecznie.

yamaha neos, yamaha aerox, yamaha jog-r, aprilla sr, peugeot speedfight wszystkie, italjet dragster.. i milion innych chinoli

Bierz Zipp Quntum 125 Wombat tak wspaniale go polecał...;-)

Kratos napisał:

Bierz Zipp Quntum 125 Wombat tak wspaniale go polecał...;-)

Chyba coś ci się lekko pozajączkowało. Ja nie polecałem Quantuma. Ja tylko napisałem że Kymco Agility City nie jest technologicznym szczytem marzeń najwyższej jakości wartym zapożyczenia się, sprzedaży nerki etc.. i akurat od rzeczonego Quantuma za wiele nie odstaje... jeżeli w ogóle.
Co wystarczyło żebyś piany dostał do tego stopnia że teraz w ten wątek się ładujesz bez sensu. Wiec sugeruje żebyś troszkę odpuścił.

...bo dalsza napinka grozi pęknięciem żyłki... pierdzącej :-)

Najlepiej niech postawi w domu ołtarzyk ze zdjęciem Kymco - poranna modlitwa do niego na pewno pomoże. :-P Pisze że dopiero się tu zarejestrował i dlatego ma dwa posty - tyle że nikt po dwóch postach nie obrażał tu nikogo ani nie chciał na siłę wcisnąć komuś pojazdu grubo powyżej budżetu. Każdy ma inne możliwości finansowe i sytuację życiową i trzeba to przede wszystkim uszanować. A tak gwoli ścisłości to ja polecałem Erkę z Zippa a nie Wombat.

Ty polecałeś - to nie jest przestępstwo.
Ja napisałem że to nie jest usmy cót świata - a to jest wykroczenie karane karą śmierci. W swej łaskawości nie zabił mnie tylko dlatego że zdiagnozował mi guza mózgu i wyszedł z założenia że sam zdechnę w czasie krótkim.

Wombat napisał:

Ty polecałeś - to nie jest przestępstwo.
Ja napisałem że to nie jest usmy cót świata - a to jest wykroczenie karane karą śmierci. W swej łaskawości nie zabił mnie tylko dlatego że zdiagnozował mi guza mózgu i wyszedł z założenia że sam zdechnę w czasie krótkim.

Chyba tak. :-D

Uważajcie, bo to może nie być ołtarzyk dla kymco, tylko laleczki dla zippa i syma. Nasze sprzęty będą padały jak muchy po wbiciu byle pinezki... :-)

Łysy, zaprzestań brać to, co ewidentnie ci szkodzi. Trauma z dzieciństwa nie jest na to żadnym wytłumaczeniem. ;P

Ale to mówisz z własnego doświadczenia? Naprawdę? Nie jest...?

Czy ktoś kto się trochę zna mógłby mi doradzić który mam wybrać skuter ?
Możesz też napisać swoje propozycje.
Junak 806
Romet 767
Zipp Zico Simpli
Aprilia RS 50 r
Keeway Martix
Junak 305
Honda NSC 50R
Derbi Variant Sport 50cc
Kymco Agility City 50
Gilera Runner 50

________________________________
Junak 806, romet 767, keeway matrix, Junak 305, kymco agility city, zipp Zico Simpli - to w zasadzie ta sama konstrukcja (ew. z podziałem na 2T i 4T) ale to samo. Zico wyróżnia się tym że chyba jako nieliczny w tej klasie ma z tyłu hamulec tarczowy.
Są jako-takie... można różnie trafić jeżeli chodzi o przygotowanie do sprzedaży. Za to za sensowną kase kupisz nowe.
Aprilla RS, Gilera Runner, i chybaDerbi to inna półka jakościowa. Ale w używce to może być kosztowna niespodzianka. Oczywiście zalezy od tego ile masz kasy, w który rocznik mierzysz.. itd
Honda tu wygląda najciekawej - duże koła, wtrysk PGM-FI i zapewne bedzie najdroższa.
jest jeszcze kwestia wyglądu lub funkcjonalności - ale to już każdy widzi inaczej. Jeden chce płaską podłoge, inny nie.Jeden chce szybko wyglądać a innemu to wisi.

Edit: no i tu się wyjaśniło że mówimy o 4000zł bo dzięki twojej inwencji i założeniu nowego tematu ta informacja znikła.

Gilera Runner 50 DD bierz.