Jaki skuter wybrac 50cc? - 3000zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki skuter wybrac 50cc? - 3000zł

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #636730 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fallo
    Fallo
    Participant

Zastanawiam sie nad kupnem nowego skutera o pojemność 50cc jak widomo jest tego mnóstwo a ja nie zabardzo sie znam ogylnie interesuje mnie wyglad skutera jak i prędkość

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    #636732 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tyam… interesuje cie wygląd i prędkość.
    no wiec prędkość wszystkie mają ograniczoną do 45km/h a z wyglądu są bardzo różne wiec tak może się określ.
    No i jest też istotne ile na to masz do wydania.

Tak poza tym to chyba kilka dni temu zakładałes tu wątek o wyborze skutera i już podawałeś konkretne typy. A teraz nie wiesz, nie znasz się, zarobiony jesteś..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #636733 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fallo
    Fallo
    Participant

No tak ale pech chciał i sprzedlay sie wszystke co miałem na oku i ma do wydania 3000zł a tak kto nie sciaga blokad u skutera:)

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    #636742 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to czekaj i szukaj kolejnych

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki skuter wybrac 50cc? - 3000zł
Informacje o Tobie: