jaki skuter?? Uzywany w granicach 2500 do 3500..

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jaki skuter?? Uzywany w granicach 2500 do 3500..

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Do tej pory jeżdże YAMAHĄ NEO’S, jestem z niej zadowolony gdyż bardzo dobrze się sprawuje, z tym że jest to skuter 8-mio letni, roztelepalem go i wogule jest z nim coraz gorzej.. chce kupić następny..koniecznie markowy, używany bo tych chińskich keewayi nie chce bo to (moim zdaniem) badziew (mam nadzieje, że nie obrazilem żadnego kierowcy keewaya) I teraz pytanie do was – Mam kupić kolejnego NEO’SA czy coś innego..co radzicie ❓

Anonimowy

Do Ciebie należy wybór czy chcesz neosa czy nie, miałeś go sam, więc wiesz czy Ci odpowiada.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

teraz lepiej kup cos LC

Anonimowy

„jestem z niej zadowolony gdyż bardzo dobrze się sprawuje” ➡ „z tym że jest to skuter 8-mio letni, roztelepalem go i wogule jest z nim coraz gorzej.. „. To jak w końcu? Napisz jeszcze jakie masz na to fundusze bo raczej bardzo istotne jest. Ja bym brać coś innego, żeby urozmaicię sobie życie 😛

Anonimowy

PodLy napisał:

„jestem z niej zadowolony gdyż bardzo dobrze się sprawuje” „z tym że jest to skuter 8-mio letni, roztelepalem go i wogule jest z nim coraz gorzej.. „. To jak w końcu?

No jeździ już 8 lat i jeździ dobrze.. do tej pory prawie bez awaryjnie.. no ale wszystko się z czasem zużywa..chamulce przód i tyl, plastiki, amorki, opona no i wszystko po trochu.. nie długo będzie trzeba w niego inwestować.. dlatego chce go zmienić ale tak ogulnie to jestem z niego zadowolony.. nic w nim nie robilem a do tej pory smigać jak ta lala.. o to mi chodzilo.. a jeśli chodzi o fundusze to napisalem – 2,5 do 3,5k.. a i mam pytanie.. mam możliwość sprowadzenia bzyka z Włoch..i zastanawiam się czy Włoskie bzyki we Włoszech będą tańsze czy nie ❓

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No powiem Ci że hmm.. zależy jak z transportem. Ja mam bzyka z włoch i koleś go kupić za 400euro. A mój ojciec kiedyś speedfight’a kupić za 300euro. No ale gadałem z facetem, który sprowadza samochody z włoch i stwierdzić, że oni tam sobie cenią skutery „jak cygan za matką”. Chyba lepiej z Francji, Niemiec.

Anonimowy

To ja ci powiem bratku, że mój ojciec pracuje we włoszech, i mam możliwość sprowadzenie z Włoch a nie Francji:P ale teraz jezdze NEO’SEM z Wloch, i ojciec dal 300 euro + 100 euro za transport, wsadzil go w busa na tyl( takiego co ludzi wozi) i przywiezli mi do domu.. P.S – temat zamykam bo właśnie wczoraj ojciec kupil NEO’SA

Anonimowy

Zamknąć może moderator a nie Ty 😛 Ja mam pół rodziny we Włoszech która jest tam na stałe, mam dużo znajomych i sam miałem sprowadzać stamtąd skuter ale nie bardzo i mi się opłacało tam jechać etc. Czasami można trafić okazje bo tam jest naprawde dużo skuterów. Pozdro

Anonimowy

Więc jak wszystko wyjaśnione ZAMYKAM

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie