Jaki skuter?? (Pomocy) !!

Siema mam problem niewiem jaki skuter wybrac mam do wyboru:
-Peugeot Vivacity
http://otomoto.pl/peugeot-vivacity-2005r-50cm-aerox-booster-neos-M3050068.html
-Peugeot Speedfight 2
http://moto.allegro.pl/peugeot-speedfight-2-lc-okazja-i2357100847.html
Sami ocencie i dajcie wnac ktory wybrac !!!

Jeżeli tylko z tych dwóch to - Peugeot SPEEDFIGHT 2 LC

Z tych konkretnych dwóch egzemplarzy wybrałbym Vivacity.

Żadnego bym nie wziął.

Wiecie moge wybrac inny skuter do 3000zl ale kymco ma moj kolega i sie niespisuje wiec kymco odpada. Zalezy mi na dobrym wmiare szybkim sprzencie.

to chyba kolega trafił trefny, bo mi jakoś kymco od niemal 20 tyś km się bez awarii spisuje. więc nie przekreślaj jednej marki bo jakiś kolega ma rozwalony skuter. Inny będzie miał rozpierdzieloną yamahę aerox i co? od razu yamahga zła jest ?

Nie ja go nieskreslam po prostu zle sie czwuje na tym skuterze na oby é Peugeotach jezdzilem i ja osobiscie dobrze sie na nim czuje wiec w tont moje typy ja po prostu sie pytam ktora maszyna waszym zdaniem lepsza.

fatalny napisał:

Nie ja go nieskreslam po prostu zle sie czwuje na tym skuterze na oby é Peugeotach jezdzilem i ja osobiscie dobrze sie na nim czuje wiec w tont moje typy ja po prostu sie pytam ktora maszyna waszym zdaniem lepsza.

Z tych 2 konkretnych egzemplarzy zainteresowałbym się Vivacity, jest młodszy i widać w lepszym stanie od spidfajta, poza tym ma realny przebieg, spidfajt zaniżony pewnie ma cofany licznik.

Pietro napisał:

fatalny napisał:
Nie ja go nieskreslam po prostu zle sie czwuje na tym skuterze na oby é Peugeotach jezdzilem i ja osobiscie dobrze sie na nim czuje wiec w tont moje typy ja po prostu sie pytam ktora maszyna waszym zdaniem lepsza.

Z tych 2 konkretnych egzemplarzy zainteresowałbym się Vivacity, jest młodszy i widać w lepszym stanie od spidfajta, poza tym ma realny przebieg, spidfajt zaniżony pewnie ma cofany licznik.

Ani pierwszy ani drugi nie ma realnego przebiegu, chyba że wisiały na ścianie zamiast obrazka a nie były użytkowane.

Dobrze kolega fatalny kombinuje. Po swojemu, z niechęcią do Waszego tajwańskiego osaczania.

Z tych dwóch Speedfight jakoś bardziej do mnie przemawia. Jednak jeśli szukasz wołka, a nie źródła przyjemności z jazdy - bierz Vivacity. W Speedfighcie dużo problemów sprawić może przednie zawieszenie - wahacz wleczony, tzw. monoarm, bardzo wrażliwy na eksploatację na nierównych drogach (zważ, że ten skuter mógł już przejeździć swoje na takich, w końcu jest używany), natomiast w Vivacity jest bezproblemowy widelec amortyzowany. Vivacity jest też chłodzone powietrzem, przez co części silnikowe są trochę tańsze, no i nie trzeba zaprzątać sobie głowy płynem chłodniczym.

Osobiście jednak rozszerzyłbym poszukiwania o inne oferty, żeby po prostu mieć z czego wybrać, jeśli oba te skutery okazałyby się niewarte kupna.

Pozdrawiam. :)

Rozumiem ze tylko szukam skutera gdzies z mojej okolicy poniewaz nie mam jak go przetranspotowac. Wlasciwie nwm dlaczegp skupilem sie dokladnie na tych modelach, ale jesli macie jakies inne propozycje skuterow do 3000zl piszcie chentnie sie nimi zainteresuje

andrzej2310 napisał:

Pietro napisał:

fatalny napisał:
Nie ja go nieskreslam po prostu zle sie czwuje na tym skuterze na oby é Peugeotach jezdzilem i ja osobiscie dobrze sie na nim czuje wiec w tont moje typy ja po prostu sie pytam ktora maszyna waszym zdaniem lepsza.

Z tych 2 konkretnych egzemplarzy zainteresowałbym się Vivacity, jest młodszy i widać w lepszym stanie od spidfajta, poza tym ma realny przebieg, spidfajt zaniżony pewnie ma cofany licznik.

Ani pierwszy ani drugi nie ma realnego przebiegu, chyba że wisiały na ścianie zamiast obrazka a nie były użytkowane.

Zależy jak kto jeździ. Moim zdaniem Vivacity może mieć realny przebieg, ale bez oględzin na żywo, ciężko ocenić.

Od handlarza ciężko wyrwać coś realnego, testowałem dwa skutery, dobrze że przyjęli zwroty i oddali pieniądze, powiedziałem więcej a więcej.

Dla mnie nie ma znaczenia, że kupie auto lub skuter od handlarza, ale żeby sprzęt był ok. ;)
Ten spidfajt jest podejrzany z tak małym przebiegiem, poza tym ma cięty tylny błotnik i nie wiadomo co tam jeszcze jest wymodzone..

skonsultowalem sie ze sprzedawcom speedfighta i dowiedzialem sie ze ten skuter zostal sprzedany wiec zamiast speedfighta dam inny skuter
Malaguti F12
http://otomoto.pl/malaguti-inny-f12-f-12-lc-2004r-50cm3-M3166879.html

Nie kupuje się skuterów bez błotników bo wiadomo kto nimi jeździł i jak.

fatalny napisał:

skonsultowalem sie ze sprzedawcom speedfighta i dowiedzialem sie ze ten skuter zostal sprzedany wiec zamiast speedfighta dam inny skuter
Malaguti F12
http://otomoto.pl/malaguti-inny-f12-f-12-lc-2004r-50cm3-M3166879.html

Powinieneś się cieszyć że spidfajt został sprzedany, bo nie naciąłeś się na minę.. Ten malaguti też nie wygląda interesująco, nie jest w oryginalnym malowaniu więc przeszłość ma zastanawiającą. Masz upatrzonego Vivacity, obejrzyj go na żywo.

Ok wiec za 10 dni pojade na okledziny Vivacity bo chwilowo jestem za granicom.

a może taki? zobacz zanim cokolwiek kupisz

http://tablica.pl/oferta/piekny-skuter-dla-kazdego-malaguti-f15-ducati-xerox-aerox-przy-nim-wysiada-zobacz-jak-nowy-ID16FJJ.html

404 Błąd
Nie znaleziono strony