Jaki skuter Polecacie na następny sezon

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Super_Fun_Skuterow
    Użytkownik

Jaki skuter polecacie na następny sezon?
    Ja się zastanawiam nad ZIPP QUANTUM 4T, ZIPP VAPOR ten nowy model, albo Romet 727 Premium 4t, i z tego co mi wiadomo to romet jest polskim skuterem tak?

Jakub100001
    Użytkownik

Romet jest składany w Polsce z chińskich części.Myślę, że powinieneś obejrzeć się za jakimś Kymco.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kapuchon
    Użytkownik

Przede wszystkim – jaki budżet ? Wymyślać można dużo…

degename
    Uczestnik

Wg miejsca produkcji jest polskim skuterem produkowanym (składanym) z chińskich części.

1. Szukasz skutera do jazdy na krótkich odcinkach (głównie do 15 km) czy może chcesz dużo nim podróżować (50 km i więcej)?
    2. Środowisko w którym będziesz się poruszał?
    Miasto małe/średnie/wielkie, wieś z dobrymi/złymi/piaskowymi drogami?
    3. Zdolności mechaniczne?

Super_Fun_Skuterow
    Użytkownik

Kapuchon budżet narazie około 4000zł.

degename
    1.Ja mieszkam w terenach w których można dużo jeździć więc gdzieś dziennie około 40km bo jak jeżdźę teraz Torosem F16 to tyle gdzieś robię jak jadę na przejażdżkę.
    2.Miasto wielkie i wsie z asfaltowymi i nieutwardzonymi drogami(rzadko)
    3.Słabe ale mój tata jest z zawodu mechanikiem.

a123659
    Uczestnik

Jak około 4000zł, to bierz kymco agility 50 4T, albo jeśli byś chciał się pobawić skrzynią pół-automatyczną, to bierz kymco nexxon 50 4T 😉 Według mnie za te pieniądze to najlepsze propozycje.

http://kymco.pl/?page_id=4

Piotrekacm
    Użytkownik

Ja też jestem za Kymco agility.

a123659
    Uczestnik

Tyle, że nexxon ma duże koła 😉 Jeśli się komuś podoba to według mnie fajniej się jeździ nim niż agility. Super sprawa ta skrzynia półautomatyczna, po prostu zmieniasz nogą biegi, sprzęgła nie ma także fajna zabawa 😉

Jakub100001
    Użytkownik

Ryglos to,że nexxon ma duże koła to zasługuje na plus ponieważ nie czuć aż tak dziur w porównaniu z kołami 10-calowymi.Jak bym miał wybierać to wziął bym nexxona ponieważ :

+ Jest napędzany oszczędnym silnikiem 4t.

+ Ma duże 17-calowe koła

+ Posiada 4 biegową półautomatyczną skrzynię biegów

+ Ma dwa hamulce tarczowe

a123659
    Uczestnik

Jakub, napisałem to w pozytywnej wersji. Może tak to brzmi, ale chodziło mi właśnie o to, że się lepiej będzie jeździć. Chodziło mi też, bo Piotrekacm napisał, że jest też za kymco agility, dlatego napisałem, że nexxon ma duże koła 😉 W jak najbardziej pozytywnym sensie 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button