Jaki skuter pali 2l

Witam chciałbym kupić skuter tak do 2500-3000 zł . Chodzi mi o to aby palił 2 l maksymalnie przy ostrej jeździe 3 l .A prędkość to tak 70 km/h zeby spokojnie jechał maks 75-80km/h . Nie wiem czy chinczyk czy jakis markowy uzywany . wolał bym markowy ale nie chciałbym sie tez na mine władować przebiegu w takim markowym to 10 tys maks wiecej nie bo niewiadomo no i raczej 4t . Myslałem o piaggio zip 4t i piaggio fly 4t . jak to z nimi jest no ale jak macje jakies propozycje 2t małe spalanie to też dawajcie . Z gory dzięki .

Żaden skuter z automatem nie spali Ci 2l/100km - odpowiedź masz w swoim drugim temacie. Po co zakładasz 2 tematy praktycznie o tym samym?

na moj gust 4t z szybkim przelozeniem + cylek min 70cm bez ostrego startowania na przelotowej 50-55 da rade na 2l/100
wszystko zalezy od startowania i odejmowania gazu w miare rozpedzania

Do takiej jazdy nie potrzebny jest cylek 70ccm

madi napisał:

Do takiej jazdy nie potrzebny jest cylek 70ccm

:)) nadmiaru osiagow nigdy za wiele przy szybkim przy szybkim przelozeniu wskazane 70 cm !!!!!!!!!!!!!!!

CEFA napisał:

madi napisał:
Do takiej jazdy nie potrzebny jest cylek 70ccm

:)) nadmiaru osiagow nigdy za wiele przy szybkim przy szybkim przelozeniu wskazane 70 cm !!!!!!!!!!!!!!!

wystarczy jeden wykrzyknik.

Moja Honda CBF 125 pali 2L/100km :-) Na pełnym baku 13L Pokonuje dystans 600km - udokumentowane :-)

DooOminO napisał:

CEFA napisał:

madi napisał:
Do takiej jazdy nie potrzebny jest cylek 70ccm

:)) nadmiaru osiagow nigdy za wiele przy szybkim przy szybkim przelozeniu wskazane 70 cm !!!!!!!!!!!!!!!

wystarczy jeden wykrzyknik.

krzykowki czy nabijanki postow ? duzo dziwnych zdan w twoich komentazach przy postach typu po co . na co komu to sluzy ?

Wiesz co , polecam ci suzuki katane , moja pali 2,5 L/100km :) Nie zdjąłem jeszcze blokad ale i tak bardzo dobrze mi się jeździ :)

Michalk001 napisał:

Żaden skuter z automatem nie spali Ci 2l/100km - odpowiedź masz w swoim drugim temacie. Po co zakładasz 2 tematy praktycznie o tym samym?

Ja pewnego razu w moim baotianie(4T) eksperymentalnie wyjeździłem cały bak w "trybie eko" czyli nie rozpędzałem się więcej niż do 50 km/h i nie robiłem krótszych odcinków niż 1km. Okazało się że na 6 litrowym zbiorniku pokonałem 320 km ;) można ? można.
normalnie i tak chyba nigdy nie spalił więcej jak 2.5. naprawdę bardzo ekonomiczny skuter. a v max? jeden raz przekroczyłem nim 80km/h i wtedy już było czuć szybkość , zazwyczaj 75km/h to już maksimum

nic poniżej 100cc

tylko maszyny 100-150cc 4T

barteklodz napisał:

nic poniżej 100cc
tylko maszyny 100-150cc 4T

Mhm, ciekawe... Motorowery 50 ccm 4T schodzą poniżej 1,5l/100 km...

madi napisał:

barteklodz napisał:
nic poniżej 100cc
tylko maszyny 100-150cc 4T

Mhm, ciekawe... Motorowery 50 ccm 4T schodzą poniżej 1,5l/100 km...

Z manualną skrzynią tak, ale z automatyczną to już ciężko taki wynik osiągnąć (2l/100km).

madi napisał:

barteklodz napisał:
nic poniżej 100cc
tylko maszyny 100-150cc 4T

Mhm, ciekawe... Motorowery 50 ccm 4T schodzą poniżej 1,5l/100 km...

i jeżdżą w trasie 80km/h ?

CO sadzicie o malaguti f12 1998r. 16k tyz przebiegu za 2000zł w stanmie oryginalnym ?? ile pali w orginale ? BEZ BLOKAD ?

to jest paliwożerny skuter pali ok 5/100 ;) w te 16 tyś po tylu latach na pewno bym nie uwierzył jednak silnik minarelli spokojnie przejechałby kolejne 16 000.

a słyszałem ze 3 li maks 3,5

wszystkow orginale przebieg tez

Ileż ja to się naczytałem, na forach (tu też), że skuty palą po 2, 1,5l, a nawet 1 litr!!! Gdzie teraz są Ci co tak pisali i nic nie polecą? Moja Basia zawsze wciągnęła 3,5 l (nie stosuje eko drivingu), teraz pomykając Aprilią 200 ccm też pali mi 3,5 l, a jej moc (18 KM) nie pozwala mi jeździć mało dynamicznie:)

Może boniek007 powinien kupić skuter elektryczny, poniżej 2l murowane.