Jaki skuter najlepszy mi polecicie??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #78584
    Krynas
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Siema, mam za dwa miechy 18 i chce sobie kupic jakis skuter 50. Czytalem juz troche i nie chce zadnych trafficow i innych marketowych skuterow. Chce wiedziec jaki jest najlepszy tak do 4 tysi. Na poczatku napalilem sie na Zipp Quantum RS ale sklep juz go nie mial na stanie i teaz nie wiem jakiego by innego ogarnac. Zeby palil w miare malo paliwa, zeby nie byl sezonowym skuterem ktory zaraz trzeba naprawiac, byl przestronny (mam okolo 170cm wzrostu) no i zeby ladnie wygladal, czekam na propozycje.

    #78585
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Nowy czy może być używany ? 2T czy 4T ?

    #78586
    Krynas
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Nie znam sie na tym jeszcze bo swiezy jestem ale 4 suwowy chyba lepszy;) A co do nowy czy uzywany to raczej bez znaczenia bo o marke mi chodzi 😉

    #78587
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Ma być nówka czy używany także wchodzi w grę ?

    #78588
    Krynas
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Raczej nówka

    #78589
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:
    #78590
    Krynas
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    No nawet ujdzie tylko odrzuca mnie troche mysl o tym ze na roznych forach pisali o chinskim gownie;/ Myslisz ze do ilu km by to pojezdzilo? Do tematu zapomnialem dodac ze chcialbym aby owy egzemplaz takze dlugo pociagnal, troche za duze wymogi ale moze jest cos takiego.

    #78591
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Kymco to jak już coś Tajwańskie gówno, ale i z tym bym polemizował ;). Kymco to dobra marka. Kompromis między japońską niezawodnością, a ceną chińczyka. Skuterki produkują bezawaryjne, tak więc jeśli ci się podoba, bierz Agility 4T.

    #78592
    Krynas
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Ziomek mowie, jestem narazie swiezy 😉 juz tam zaczynam troche ogarniac skutery ale jeszcze pochodzenia niektorych nie 😉 wazne ze zóltki to robia hehe. Czytalem ze na poczatek lepiej wziasc cos mniejszego, ale mniejsze znaczy tanie gowno takie jak te z marketow, wole kupic taki ktorym dlugo pojezdze zanim bedzie trzeba cos naprawiac 😉

    #78600
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Jeśli podoba Ci się Agility to je śmiało bierz. Kymco to porządna marka a nie jakieś tam gówno. Weź Agilitke a przejeździsz sporo kilometrów bezawaryjnie. Przy 170cm wzrostu i 60kg wagi ten skuter powinien być dla Ciebie ok ale najlepiej jak przed zakupem poszukasz w swojej okolicy dealera Kymco i na żywo zobaczysz ten sprzęt.

    #78614
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    albo Zipp(china)Quantum R projektowany przez polaków tu masz test http://www.skuterowo.com/zipp-quantum-r-test-wideo/ może wyrwał byś go za 4000zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button