Jaki skuter kupić?

Chce kupić duży skuter do 50cc. Pod uwagę biorę Junak 608,Barton Falcon 50 2T i Romet 797. Proszę o sugestie opinie albo jakieś inne propozycje skuterów.

Używany też brałeś pod uwagę? Bo mam akurat na sprzedaż:

http://www.skuterowo.com/ogloszenia/pokaz-ogloszenie/538/Aprilia-SR-50---sprzedam-PILNE/Gorzw-Wielkopolski-/

Witam.
Przymierzam się do zakupu skutera/motoroweru o pojemności do 50 cm3 (nie mam prawa jazdy na motocykl).Poszukuję pojazdu o dużych kołach, gdyż będę się głównie poruszać po drogach polnych.Chciałbym aby to był dwusuw,miał schowek na kask i w miarę możliwości szybę z przodu. Mogę przeznaczyć na niego do 4 tys. zł. Nie jestem młodzieniaszkiem, więc nie interesują mnie pojazdy na małych kółkach, bo chyba śmiesznie bym wyglądał.Proszę o dobrą radę.Pozdrawiam.

Może nowy Romet 797 ? Tylko że byś musiał do niego dołożyć kilka stów . Lub używany Peugeot Elystar.

router bassa , ewentualnie grande i sport lecz ja basse bym głosował

Jak chcesz moc to polecam Romet 700 posiadam go koła ma 12 cali, ja mam 180cm i jest ok , teraz wymieniłem moduł to 55km/h osiągnołem ale przebieg 600km więc jeszcze na dotarciu Dla mnie za dużo mocy ma bo idzie na koło więc jak masz więcej niz 180cm i ważysz więcej niz 80kg to skuter idealny bo dla mnie jest minusem że ma tyle mocy i że podnosi przednie koło

PS. Biegówek nie kupuj bo one są coś takiego jak ten router bassa czyli malutki

martin jak się nie znasz to się nie udzielaj biegówki są dużo większe od ty piździków no chyba, że maxi skutery.

Do Debiutanta
Do objeżdżania polnych dróg chyba jednym z najlepszych jest Peugeot Trekker:
-balonowe opony nie topią się w piasku i skuterkiem nie rzuca na boki
-spokojnie mieści się kask, zresztą dodatkowo mam kuferek
-od 10 lat się NIC nie popsuło, kupiony był nowy, powystawowy
Nie ma niestety szyby, ale myślę, że za 300zł dopasowałoby się jakąś z maxiskutera.
Myślę, że w cenie 4000zł spokojnie kupisz i doprowadzisz do perfekcji jakąś używkę.

Ja mam barton firefox i jest swietny .Ma extra przyśpiesznie wiec mysle ze moglbybyc dobry. Oto on
http://www.youtube.com/watch?v=V4u_9nvjaaY
Daj suba :D