Jaki skuter kupić (Żaden Chiński)

Witam, mój Wujek boryka się z pewnym problemem, mianowicie planuje zakupić skuter. Na początku myślał o tanim "chinolku" lecz po usłyszeniu opinii od zaprzyjaźnionych mechaników, stwierdził że nie będzie się pierdzielił tylko chce kupić porządną machinke. Jego peryferia, to chłodzenie cieczą, silnik to sam nie wie, namawiam go na 2T bo, mocniejszy, zrywniejszy. Podsyłajcie propsy, skuter obowiązkowo nowy :) Pozdro.

niech kupi mój skuter ;)

Wujek ma prawko, czy szuka 50-kę?

Nie wiem. Ale interesuje go 50tka ;)

To się dowiedz bo to ważne, i ile ma zamiar przeznaczyć kasy na ten cel?

Dowiem się :) Będę za 1h.

Jestem. Prawo jazdy na Motor nie ma. Cena, powiedział że nie wie, bo się zastanawia. Podsyłajcie jakieś propozycje. Mogą być te droższa, tańsze, średnie. ;) Chodzi mi głównie żeby mu pokazać coś fajnego z każdej półki cenowej.

* Kymco Super 9
* Kymco Bet&Win
* Aprilia SR ( w dosyć fajnych cenach są ze starszych roczników , ale oczywiście nówki u Dealerów - allegro )
* Gilera Runner

Moim zdaniem najciekawsze propozycje skuterów 50 cc 2t LC .

Dodam do listy Patryka:
-włoską Bete Ark LC,
-Malaguti Phantom LC,
-Yamaha Aerox,
-Motowell Crogen Sport i City w wersji RS które chłodzone są cieczą. (Wprawdzie Motowelle pochodzą z chin, ale montowane są na Węgrzech i szybko zyskały dobrą renomę. Motowell oferuje zestawy tuningowe, podnoszące moc do 10KM i v-max do 100km/h.
-Jednak najtańszym nowym skuterem w cieczy, byłby Romet 717 2T.

Danke, najbardziej myślałem o Super 9. Super skuter, z dobrymi opiniami użytkowników tego skuterka. Podsune mu oczywiście wszystkie. Wybór należy do niego :) Z tego co się orientuje to kupił by w wiosna/lato. Potrzebuje pojazdu do przemieszczania się do pracy (tam i z powrotem razem 25km) A że mieszka w dużym mieście to dobry sposób na omijanie korków :)

Super 9 może okazać się za mały dla dorosłego faceta, to taka mała uwaga, ale wybór należy do wujka ;)