??jaki skuter kupic ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #52056
    kemil23
    Użytkownik
    • 13
    • 51Postów:

    siemka! jaki skuter mozna kupic do 5000 pln. dla 14 latka ale na długi okres bardziej sportowy lecz nie koniecznie
    dwuosobowy ja szczeze mowiac nie znam sie za bardzo na ty doradzcie mi cos please ! z gory dzieki

    #52058
    van38
    Użytkownik
    • 5
    • 24Postów:

    Romet 747, ja mam i sobie chwalę:)
    Ps. jak ty dodałeś nowy temat, bo jakoś nie mogę znaleźć:)

    #52062
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Dla 14 latka? na długi okres czasu? brał bym coś solidniejszego niż Romet 😛 Może jakiś markowy używany?
    1. Yamaha Aerox
    2. Aprilia SR
    3. Yamaha Neos RR
    4. Kymco Bet&Win
    5. Kymco Vitality
    6. Peugeot SpeedFight

    i chyba bym oglądał w tej kolejności co napisałem 😉

    #52064
    van38
    Użytkownik
    • 5
    • 24Postów:

    Wszytsko oprócz Peugeot SpeedFight, kolega ma i to był jego największy błąd,że kupił, nie przejechał jeszcze 400km bez usterki, teraz aktualnie, najlepszym rozwiązaniem była by wymiana silnika..:/

    #52066
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Dla tego dałem go na ostatnim miejscu 😉 a Twój kolega który ma model? 1, 2, 3 ??

    #52080
    piterb1996
    Użytkownik
    • 5
    • 60Postów:

    Ja mam Kymco Vitality i moge polecic jak narazie zrobilem 1700km i musze Ci powiedziec ze jest bardzo wygodny a i mocy mu nie brakuje totalna seria lecialem 75km/h pod lekka gorke a przyspieszeniem jest rowny z wieloma innymi skuterami. Jedynie co to nie nadaje sie do szybkiego pokonywania zakretow ostrych. Nie wiem jak jest ze spalaniem bo go nie liczylem nigdy ale jest w miare przyzwoite

    #52081
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    van38 napisał:

    Wszytsko oprócz Peugeot SpeedFight, kolega ma i to był jego największy błąd,że kupił, nie przejechał jeszcze 400km bez usterki, teraz aktualnie, najlepszym rozwiązaniem była by wymiana silnika..:/

    No to chyba kupił jakąś zajechaną używkę, albo skutera nie umiał używać bo teoretycznie to co piszesz graniczy z cudem.

    #52082
    piterb1996
    Użytkownik
    • 5
    • 60Postów:

    acha zapomnialem dodac nowy kosztuje 5300zl ale mozna sie potargowac(ja tak zrobilem) i dorzucili mi kurtke i kask

    #52098
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    To masz tutaj B&W 😉 http://moto.allegro.pl/kymco-betwin-50-2t-sport-2010r-salon-1024km-i2195914507.html

    Jeśli się nie mylę to ma założony już tłumik Leovice 😉 Więc mocy Ci nie zabraknie 😉 i pewnie spokojnie 85km/h poleci jeśli jest dobrze ustawiony napęd i gaźnik 😉

    Vitality ma ten minus że jest chłodzona powietrzem choć to i tak bardzo dobry skuter lecz każdy wie że ciecz to lepsza sprawa.

    #52107
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    A może weź nowego Zippa Quantum R – po obecnej modernizacji ma bardzo nowoczesny wygląd, oświetlenie oparte na LED-ach a zegary elektroniczne ze wskazówkowym obrotomierzem. Dodatkowym plusem są oba hamulce tarczowe. Za cenę 4599zł otrzymujesz kawał solidnego skutera na kilka ładnych lat.
    http://allegro.pl/skuter-zipp-quantum-r-gratisyza1200-tarnowskie-gor-i2187581680.html

    #52108
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Kymco B&W dla początkującego odpada,za duży i za ciężki,polecam Kymco Vitality,mam z 2009r,przejechane ponad 21000km i żadnej awarii.

    #52123
    Nomad
    Użytkownik
    • 3
    • 98Postów:

    Ja również polecam Quantuma R. Swojego kupiłem nie za 4599 ale za 4200zł w salonie więc trochę oszczędziłem i sprawuje się dobrze.

    #52153
    kemil23
    Użytkownik
    • 13
    • 51Postów:

    ok nawet sie nad tym zastanawialem

    jak sie robie temat van?? pytales jak sie zaklada temat to proste
    wchodzisz w kategorie pod jaka chcesz zalozyc temi na dole bedzie

    #52157
    kemil23
    Użytkownik
    • 13
    • 51Postów:

    ejjj a takie pytanie? brat mi podpowiada zeby kupic yamahe katane dobra jest ??

    #52160
    monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

    nie ma chyba yamahy katany. jest suzuki a to motocykl. Ja polecam ci zippa quantuma nie wazne jaki ale ja mam z 2011 mam przejechane jakies 700 km i narazie spisuje sie rewelacyjnie. i kupilem go nowego za 2700. co prawda jest ciężki i swoje pali (3-4 l/ 100km) ale za to jaki wygodny. kanapa duża, wygodna a i osiągi nie są złe. jeżeli odepniesz 1 kabelek poleci 60km/h. już niedługo obudzi się do życia bo stoi w garażu od listopada 😛

    #52163
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    monek100 napisał:

    nie ma chyba yamahy katany. jest suzuki a to motocykl. Ja polecam ci zippa quantuma nie wazne jaki ale ja mam z 2011 mam przejechane jakies 700 km i narazie spisuje sie rewelacyjnie. i kupilem go nowego za 2700. co prawda jest ciężki i swoje pali (3-4 l/ 100km) ale za to jaki wygodny. kanapa duża, wygodna a i osiągi nie są złe. jeżeli odepniesz 1 kabelek poleci 60km/h. już niedługo obudzi się do życia bo stoi w garażu od listopada 😛

    Suzuki Katana to skuter a nie motocykl, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    http://www.skutery.net/skutery.php?model=21

    kemil23 polecam Ci Kymco Vitality ponieważ jest małe i ma dosyć mocny silnik 2T.

    #52173
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    też polecam vitality. Ma kilka wad, ale zalet jest wiecej. Najważniejsza to bezawaryjność 🙂

    #52178
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Ja bym Ci polecał kymco vitality, kymco agility i kymco bet&win.
    Yamahy katany nie ma. Jest Suzuki Katana i to jest skuter.

    Nie zgodzę się, że kymco bet&win jest za ciężki na pierwszy skuter. Ja jako pierwszy posiadam skuter tylko o 2kg lżejszy i jakoś dawałem rade. Chociaż trzeba się przyzwyczaić, ale jak się chce to nie widzę problemu.

    #52180
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Ryglos napisał:Nie zgodzę się, że kymco bet&win jest za ciężki na pierwszy skuter. Ja jako pierwszy posiadam skuter tylko o 2kg lżejszy i jakoś dawałem rade. Chociaż trzeba się przyzwyczaić, ale jak się chce to nie widzę problemu.

    Oczywiście że tak 😉 Chyba że kolega jest dosyć “kruchy” no to może Sobie nie radzić ale bez przesady 😉 Teraz wyrastają tacy 14 latkowie że sam jestem w szoku 😛 Ja jestem drobny i radzę Sobie ze 160 kg pod Sobą i nie czuje zupełnie tego 😉

    #52184
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    “Teraz wyrastają tacy 14 latkowie” hahah terz 14latkowie to Pokemony biegające po gimnazjum w berka ;D Maluchy 😀

    #52186
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    madi napisał:

    też polecam vitality. Ma kilka wad, ale zalet jest wiecej. Najważniejsza to bezawaryjność 🙂

    A jakie ma wady?

    #52187
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Noo, zgodzę się z Vezyrem. Rocznik, który wszedł do gimnazjum w tym roku jest zupełnie odstający, od trzecich, a nawet i drugich klas. I tak nie zaskoczy mnie nic tak jak ćwiczenia pierwszej klasy gimnazjum w skarpetkach… Z całym szacunkiem rocznik 96 taki nie był ;D

    Sorry za offtop.

    #52188
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Vezyr napisał:

    “Teraz wyrastają tacy 14 latkowie” hahah terz 14latkowie to Pokemony biegające po gimnazjum w berka ;D Maluchy 😀

    Vezyr mam w rodzinie znaczy wtedy miał 14 lat teraz ma 15 😛 jak poszedł na zabieg operacyjny to na sale operacyjną dostali wiadomość że przyjedzie dziecko 😀 no i przyjechało 😛 ale tylko wiekowo 😛 bo chłopak miał 176cm i 70kg wagi jak nie więcej 😛 i czy taki 14 latek Sobie nie poradzi z B&W?? 😀

    #52189
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Maniek, ja w wieku 15 lat miałem 188cm, więc i tak mnie nie pobije ;D Teraz mam 16 lat, ale już nie rosnę ;D

    #52191
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Hugo Ty nie wiesz?:)

    -za małe owiewki, woda leci leci na kolana;
    -mały zbiornik;
    -kanapa nie odskakuje;
    no i tyle.

    #52212
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Ryglos jakoś Cię nie widzę pod czas meczów NBA 😛 a powinienieś w takim wieku z takim wzrostem 😛

    #52225
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Ja gram jedynie podwórkowo z kolegami dla przyjemności w kosza 😉 Trenować to trzeba by było zaczynać w wieku 10 lat. Teraz już za późno.

    #52226
    rumian_97
    Użytkownik
    • 5
    • 68Postów:

    hahaha, ciekawe, ja teraz w wieku 14 lat mam 1.64 😀 a w wieku 12 miałem 1.44 -.- 😀 ale mój skuter waży 76 kg… Nie poradzę nic w sprawie skutera, powiem, że tani chińczyk nie musi być zły, a ja przed kupnem się bałem 🙂 daj znać jaki wybrałeś 😉

    #52239
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Ryglos no widzisz 😛 tak byś za 2, 3 lata pomagał naszemu Gorkartowi w NBA 😛

    rumian_97 ma rację, chińczyk nie jest zły 🙂 ale musisz dbać dbać i jeszcze raz dbać. Jeśli coś się dzieje już delikatnie to od razu to trzeba robić 😉 Ogólnie skuter to prosta konstrukcja nie ważne czy 4T czy 2T 😉 Można się nauczyć lekkiego serwisowania Swojego skutera nawet przy pomocy internetu 🙂

    #52269
    kemil23
    Użytkownik
    • 13
    • 51Postów:

    nooo sorry za yamahe. zastanawiam sie nad kymco itality czy mozecie mi go bardziej przyblizyć ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button