Jaki skuter do 9000??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

No właśnie tak jak w temacie jaki skuter wybrać w kwocie do 9000?? Ma on być oczywiście nowy i o pojemności 50ccm i 2T. Proszę o propozycje 🙂

Anonim
    Gość

Kup sobie używanego aeroxa i stuninguj, będziesz bardziej zadowolony.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

no może byłbym bardziej zadowolony 😛 alee… ja chce nówkę 🙂 z czasem go na pewno też będą powoli tuningował 🙂 na 100% cylinder kupie a co do reszty to nie wiem 😛 ale najpierw go muszę mieć i się nim nacieszył… dopiero potem tuning 😎 Proszę o dalsze rady ^^

Anonim
    Gość

Na nówce bardzo dużo stracisz (wiem z doświadczenia). naprawde kup sobie jakiegoś Roxa i go stuninguj za reszte kasy. Napewno nie polecam Speedów -> kijowe zawieszenie, fatalna konstrukcja silnika.

Anonim
    Gość

zrób jak mówi Nikikin na nówce się dużo traci a roxa z 2005r to juz nawed za 5tys kupisz. Wystarczy się porozglądać

Anonim
    Gość

na Twoim miejscu kupiłbym piaggio zip SP 🙄 ale popieram przedmówców 😆 lepiej kupić skuter używany, nowe szybko tracę na wartosci 😛

Anonim
    Gość

Hmmm….ja też proponuje uzywkę… Polecam skutery takie jak : Yamaha Aerox – ale strasznie dużo ludzi nimi jeździ… Malaguti F-12 Gilera Runner Piaggo NRG Peugeot Speedfight – ale to przednie zawieszenie 🙄 To są jak dla mnie skutery warte polecenia….Pozdro !

Anonim
    Gość

Razorek napisał:

Peugeot Speedfight – ale to przednie zawieszenie

Nie tylko… Ma naprawde fatalny silnik… Podobna konstrukcja jak Minarelii Vertical… Kup sobie uzywanego roxa i porządnie go stuninguj mechanicznie i optycznie ;). Będziesz bardziej zadowolony.

Anonim
    Gość

Nikikin ma racją. Kup roxa za jakieś 6 tyś, prawie nowego a za reszte tuning i będziesz bardziej zadowolony jak z nowego. Nowy szybko traci na wartości, musisz go docierać, zdejmować blokady..

Anonim
    Gość

A o Kymco pomyślałeś, np. taka S9 6700zł nowa z gwarancją, Taiwan Mam taką 2 lata seryjną i nic się nie dzieje, bdb v max i przyspieszenia. I do tego zostaje ci 2 tyś na tuning.

Anonim
    Gość

S9 ma mało częsci tuningowych..

Anonim
    Gość

Ojj.. lepiej kupić coś markowego, sprawdzić na necie jaki jest dostęp części. I najlepiej z silnikiem minarelli horizontal albo piaggio

Anonim
    Gość

Peugeoty tez mają dobre silniki miałem 1 i nienarzekam

Anonim
    Gość

S9 ma wystarczająco dużo części aby zrobić porządny tun… zresztą był temat o tunie S9

Anonim
    Gość

Ja jestem byłem i będe za markową uzywkę nawed jak bym miał 10tys to nie nowego nie kupić a juz na pewno nie chińczyka

Anonim
    Gość

kondziopl3 napisał:

Ja jestem byłem i będe za markową uzywkę nawed jak bym miał 10tys to nie nowego nie kupić a juz na pewno nie chińczyka

dokładnie 😛 nie wiadomo co będzie z kymco albo innym chinolem za pare lat 😛

Anonim
    Gość

Dobra napiszą to ostatni raz Kymco to nie jest chińska firma

Anonim
    Gość

Chiny czy Tajwan jeden ch*j

Anonim
    Gość

puszek12-9 napisał:

S9 ma wystarczająco dużo części aby zrobić porządny tun… zresztą był temat o tunie S9

I doszliśmy do tego, że nie ma nic ciekawego do tego skutera… A sppedy maja kijowe silniki… Tak samo jest mało części i kiepskie wyniki w tuningu… Najlepsze silniki to P/G a następnie Minarelii Horizontal.

Anonim
    Gość

Oj nie wiem czy najlepsze P/G jak dla mnie P/G i Minarelli Horizontal sa najlepsze trudno powiedziec który lepszy 😛 A speedy mają 3 silniki zaraz po G/P i minarelli, o wynikach po tunie nie wiele wiem ale częsci sa najdroższe właśnie do Peugeota

Anonim
    Gość

Zależy gdzie kupował…

Anonim
    Gość

Hehe bym miał tyle kasy to za 5-6 tysięcy bym kupić skuter ( Pewnie aeroxa ) A potem bym zainwestował w tuning… Za 5-6 tysięcy możesz kupić aeroxa z małym przebiegiem i w bdb stanie …

Anonim
    Gość

Jak by miał tuningował to kupić roxa np. zatartego (taniej kupić :P), i zrobić porządny tuning :P.

Anonim
    Gość

W sumie tak 😀 zatartego kupisz w stanie wizualnym bdb nawet 2000 taniej jak dobrze trafisz 😛

Anonim
    Gość

To też mogłby być obdrapany. Kupisz jakiegoś roxa w złym stanie (najważniejsze żeby miał prostą ramą i bez rdzy) i odpierdzielasz go za tą kasą tak, że masz mocną mechanikę i super customa ;).

Anonim
    Gość

Ja również radzę Ci kupić używanego Roxa, a za resztą kasy go s tuningowć. Nówkę musisz docierać itp. Także kup używany skuter, ale markowy i resztą kasy włóż w tuning. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Pozdro

Anonim
    Gość

ja może chciałbym kupić używke i stuningowć… ale mama woli mi nowy kupić 😛 i tak się ciesze że w ogóle chce. Wydaje mi się że najlepszy będzie właśnie rox 🙂 i biore go w kolorze czarnym albo pomarańczowym + jakaś fajna kurtka motocyklowa do niego 😀 Zastanawiałem się też nad speedfightem 2, aprilią Sr/ Areą… ale w okolicy nie ma w ogóle salonów peugeota ani aprili :/ P.S a tak w ogóle to area jest produkowana jeszcze ?? jak tak to jaka jest jej cena?

Anonim
    Gość

To Ty chcesz kupić nowego Aeoxa za 9000zł? Spróbuj przekonać mamę, żeby kupiła Ci używanego a reszta kasy, żeby poszła na tuning to się na prawdę bardziej opłaca. Puść jakąś pompę, że jak się kupuje nowego to przy docieraniu może się zepsuć albo coś w tym stylu. Co do tej Aery to nie mam pojęcia.

Anonim
    Gość

Pogadaj z mama, ze kupując nowego więcej się traci niż tunungując uzywanego. A praktycznie na jedno wychodzi bo i tak bys zakładasz nowe części ;). Nie kupuj peugeotów (zapewne chcesz speeda :P).

Anonim
    Gość

noo speed mi się podoba 😛 ale teraz już nie wiem bo jedni mówił że jest wyjedwabisty a drudzy mi odradzają 😕

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button