Jaki skuter do 9000??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki skuter do 9000??

Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

No właśnie tak jak w temacie jaki skuter wybrać w kwocie do 9000?? Ma on być oczywiście nowy i o pojemności 50ccm i 2T. Proszę o propozycje 🙂

Anonimowy

Kup sobie używanego aeroxa i stuninguj, będziesz bardziej zadowolony.

Anonimowy

no może byłbym bardziej zadowolony 😛 alee… ja chce nówkę 🙂 z czasem go na pewno też będą powoli tuningował 🙂 na 100% cylinder kupie a co do reszty to nie wiem 😛 ale najpierw go muszę mieć i się nim nacieszył… dopiero potem tuning 😎 Proszę o dalsze rady ^^

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125!

Odbierz pakiet akcesoriów o wartości 400 zł i ruszaj w miasto.

Anonimowy

Na nówce bardzo dużo stracisz (wiem z doświadczenia). naprawde kup sobie jakiegoś Roxa i go stuninguj za reszte kasy. Napewno nie polecam Speedów -> kijowe zawieszenie, fatalna konstrukcja silnika.

Anonimowy

zrób jak mówi Nikikin na nówce się dużo traci a roxa z 2005r to juz nawed za 5tys kupisz. Wystarczy się porozglądać

Anonimowy

na Twoim miejscu kupiłbym piaggio zip SP 🙄 ale popieram przedmówców 😆 lepiej kupić skuter używany, nowe szybko tracę na wartosci 😛

Anonimowy

Hmmm….ja też proponuje uzywkę… Polecam skutery takie jak : Yamaha Aerox – ale strasznie dużo ludzi nimi jeździ… Malaguti F-12 Gilera Runner Piaggo NRG Peugeot Speedfight – ale to przednie zawieszenie 🙄 To są jak dla mnie skutery warte polecenia….Pozdro !

Anonimowy

Razorek napisał:

Peugeot Speedfight – ale to przednie zawieszenie

Nie tylko… Ma naprawde fatalny silnik… Podobna konstrukcja jak Minarelii Vertical… Kup sobie uzywanego roxa i porządnie go stuninguj mechanicznie i optycznie ;). Będziesz bardziej zadowolony.

Anonimowy

Nikikin ma racją. Kup roxa za jakieś 6 tyś, prawie nowego a za reszte tuning i będziesz bardziej zadowolony jak z nowego. Nowy szybko traci na wartości, musisz go docierać, zdejmować blokady..

Anonimowy

A o Kymco pomyślałeś, np. taka S9 6700zł nowa z gwarancją, Taiwan Mam taką 2 lata seryjną i nic się nie dzieje, bdb v max i przyspieszenia. I do tego zostaje ci 2 tyś na tuning.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie