Jaki skuter do 5000 zł??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki skuter do 5000 zł??

Ten temat zawiera 39 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam,tak jak w temacie….dodam jeszcze że chciałbym żeby ten skuter był większy bo mam 180 cm wzrostu.Mi najbardziej w takiej cenie spodobał się Gilera Runner,który jeszcze jest solidny,z góry dzięki 😉

Anonimowy

nie wolisz biegów??

były podbne tematy ale dobra odpowiem ci ,
    runner (tak jak napisałes)
    elyseo (peugeoty z cylem stojącym w ostateczności)
    jetoforce na gaźniku (peugeot ale z nowszym silnikiem czyli cylkiem leżacym)
    kymco B&W ( duży wygodny ale jednak kymco)

ogólnie nie przychodzi mi do głowy nic więcej , ale patrz po silnikach typu
    minarelli horizontal/leżący
    p/g czyli piaggio/gilera
    peugeot z cylkiem leżącym czyli jet force i nowsze ludixy , bo chyba innych pugów z leżącym nie ma
    ewentualnie pegeot z cylem stojącym

Anonimowy

Jako, że chcesz skuter duży to chyba tym najlepszym wyborem będzie ta Runnerka.
    Jest dość dużym skuterem, a co najważniejsze jest z porządnej fabryki, a nie żaden chinol 🙂
    Z większych nic porządniejszego raczej nie znajdziesz.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

za tą kasę kupuj biegówkę!!

Anonimowy

dzięki za odpowiedz…aa z biegówek co byście poleciliż mój znajomy ma Yamahe DT i jechałem na tym i bardzo przyjemnie 😀 …jedyne co mnie zraziło to że ma 6 biegów dla mnie jest to trochę niewygodne,no powiedzmy ze to jedzie max te 85 km/h i biegi się wrzuca co chwilę i po 2 godzinnej jezdzie jest się po prostu zmęczonym (chyba) przynajmniej ja to tak widzę. 🙂

Anonimowy

już lepiej wachlować tymi biegami, niż tylko kręcić manetką, to jest o wiele lepsze ;). Skuter Ci się znudzi szybko… Z biegów? W co celujeszł Polecam coś z silnikiem Derbi. Są to najmocniejsze 50’tki z tego co wiem.

Anonimowy

Ja myślałem że może stary dobry Simson S51 :mrgreen: dam te 2000 zł i byłaby zadbana sztuka.

Anonimowy

słucha to zalezy od ciebie , , albo normalny sprzęt albo oldtimer , na simsonie na pewno nie poszalejesz ,

a z biegów w 50cc , to albo minarelli am6 , albo derbi , derbi siedzi jak sama nazwa wskazuje w derbi sendzie , poczytaj na internecie która senda ma aluminioą rame, drd czy drd pro itp, i ową ci odradzam , bo jeżeli kiedys ze chce ci się bawić w stunty , to głowki ramy odjeżdzają , a minarelli am6 siedzi wreszcie markowych biegówek , czyli yamaha tzr itp , peugeot xps itd , tylko w suzuki jest ich własny silnik , słabszy ale najwytrzymalszy cylinder ,

a nie wiem co jest w rs 50 , czy derbi czy am6

Anonimowy

aha…no jakbym kupował biegówkę to raczej cross jakoś mnie nie kręcą te mini ścigacze typu TZR jakoś wydaje mi się ze to tylko bzyczy..jak to jestą

Anonimowy

Tylko bzyczy. dobrze powiedziane. bierz crossa/super moto

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie