Jaki skuter do 1500 zł? Dla 16-latka.

Daje kandydatów ale PROSZE podawajcie własne niezawodne propozycje :D

Toros F16
Router Bassa

Wzrost : 176cm
Waga: 60 kg.

W tej cenie to tylko F16.
Nie wiem czy starczy na 15 lat jak Piaggio ale póki co mam za sobą prawie 2 tysie i nie zapowiada się żeby cokolwiek złego miało się dziać, także mogę śmiało polecić.

Jaki model piaggio?

Raczej Toros.Dużo słyszę,że są trwałe.

hiorimaru jeśli chcesz przeklinać i pisać jakbyś rozmawiał sobie z kimś prze gg to idź na inne forum. Temat był o tym, aby poprawić jakość skuterowo, ale jak widać nie przeczytaliście i robicie co checie.

Przechodząc do skuterka to rozejrzyj się za piaggio nrg . Znajomy ma i sobie chwali, a też starszy rocznik. Przyśpieszenie dobre, a nawet bardzo dobre i prędkość max też zadowalająca jak na 50 ccm. Co do tych skuterków, które wymieniłeś w temacie to różnią się praktycznie wyglądem, ponieważ silnik ten sam. Kieruj się tym, który Ci się bardziej podoba.

Piaggo Zip :)

a co do tych dwóch to oba są nieciekawe, lecz Toros lepszy imo

A co o Zumico Quick 4t lub romet 747 ??

ja mam keewaya F act i nie narzekam dałem mu cylinder 72 ccm i wystarcza mi do tego wariator polini speed control sprzęgło Stage6 rolki 4g i 80 km/h jedzie. Jak był by wydech to by to jechało więcej

Tak jak pisał poprzednik, polecam Torosa. Proponuje Tego: http://tablica.pl/oferta/toros-f16-nie-vapor-tops-coliber-vilga-ID1vfsr.html

herkop jaki z ciebie noob... juz bez przesady nie rob sie taki powazny. w kazdym razie te 2 skutery to kopie samych siebie sa identyczne bierz tanszego albo tego ktory ci sie podoba bardziej a jesli sir nir znasz nie bierz markowego bo taka cenę 1500zl to masz stary nie wiadomo czy katowany czy nie a tu masz nowego np torosa

Mam Torosa i nie narzekam, przejechane prawie 4tysie, przy 2900 wymieniłem cylek na 60ccm koszt 60zl, przyspieszenie nawet dobre, na manetce nawet nie otwartej do połowy jedzie 55kmh. Polecam jak za 1500zl.

jakie wymiary ma toros ??

Bo nie wiem gdzie bede go chowac . Ale to już się później pomyśli :P

Jakie wymiary co do cm to nie chce mi się patrzeć w książeczkę, ale ja spokojnie jeżdżę w dwie osoby nawet trasy po 40km(z przystankiem na 15min) Pod siedzisko mieści się jeden kask wiec jest dość pojemny schowek, dokupujesz kufer i masz miejsce na dwa kaski lub na większe zakupy...

To toros mówisz :D To sobie pozbieram. Nie lepiej kupić używanego torosa ? Będzie już zajerejstrowany itp ??? Zach-pom (Szczecin najlepiej)

Nie lepiej kup nowego bo użwane chińczyki są zazwyczaj skatowane a rejestracja i obezpieczenie to pikuś

koszt rejestracji i ubezpieczenia zamyka się poniżej 150- 200 zł- więc spokojnie lepiej ci wyjdzie kupić nówkę

Ok dzięki za info ;). Nie będe go katować że wyciskać bede go itp wiecie o co chodzi

Powiedzcie mi jeszcze ile spala po odblokowaniu ? Czy jeżeli bd jeździć ekonomicznie to tak samo jak przed ? I o co chodzi z gaźnikiem ? Jak jest nówka to jest wyregulowany??

Ja mam cylek 60ccm i nie wchodze powyzej 3l na 100km. Przy spokojnej jezdzie 50ccm powinienes palic 2,4-2,6l na100km. Co do gaznika pewnie Ci wyreguluja na pierwszym przegladzie, a na kolejne nie jezdzij, bo szkoda kasy. Ja bylem zoltodziob a juz cos umiem w nim pogrzebac.

Ile kosztuje 1 przegląd?