Jaki polecacie motorower?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    oleek97
    Użytkownik

Witam chce zaczac przygode z motorowerami jak i dojazd do szkoly 🙂 chcial bym abyście mi polecili coś na początek do 2300-2500 zł

P.S zastanawiam sie na barton fighter 2700 ale nie wiem czy jest dobry

pawcio20
    Użytkownik

jak chinola to ws50 basse barton też nie jes zły

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

RamboAD
    Użytkownik

wszystkie motorowery roznia sie tylko wygladem i troche waga, a w drozszych dochodzi jakosc wykonania, ramy, obudowy, mocowan i lepsze materialy.

PS: kup pod siebie czyli jak jestes niski to odradzam romet RR i zipp pro, jak duzo wazysz to cos lekkiego jak router ws, barton, junak, czy zipp nekken.

Anonim
    Nieaktywny

Polecam „barton fighter”, gabarytami nie jest duży wiec łatwiej się nauczyć jeździć, kolega z podwórka przejechał bez awarii 7 tyś km.

martin1996a
    Użytkownik

Jak chcesz coś mocnego to osobiście posiadam rometa 700 2t spalanie 3l/100km tylko o 0,5l więcej niz 4t osobiście go polecam , ale też mam go na sprzedaż za 2400zł.
    Powód sprzedaży za duża moc podnosi mi koło przednie i tylko to jest powodem sprzedaży mam 17 lat więc dbam o niego Ps. nie jeźdze nim na kole i nie pale gumy przebieg 630km

norbi1551
    Użytkownik

Chłopak szuka motoroweru a ty mu z jakimś piździkiem wyskakujesz.
    A w temacie to może np; Benzer Shaft lub Aston

grzegorzb83
    Użytkownik

Ja może jestem początkującym fanem bartona fightera ale mogę ci go polecić 🙂
    Fajnie wygląda, brzmi, jest dosyć masywny, póki co nic się z nim nie dzieje a jak już się może kiedyś zacznie to jest w internecie dużo tanich części 🙂
    Pozdrawiam

oleek97
    Użytkownik

a co wybrac zipp pro 50 czy barton fighter?

MrBorys15
    Użytkownik

Ja zdawałem prawko AM na romet ogar. Polecam!
    PS. troszka niewygodnie się siedzi (dla mnie)

michalek510
    Użytkownik

Ja bym wziął Bartona, Zipp jest dużo słabszy, przez to że ma bardzo szeroką oponę z tyłu. Silniki w tym motorowerach są te same (139FMB) więc możesz wziąć ten który ci się bardziej podoba 🙂

Adi23
    Użytkownik

Pomiędzy tymi motorowerami ja bym wybrał Barton Fighter bo jest lepiej wykonany i ładniej wygląda. Michalek510 to że szeroka opona jest z tyłu to nie znaczy że jest słabszy , będzie miał tylko słabsze przyśpieszenie. Lepiej mieć szerszą oponę na piaszczyste drogi bo nie będzie rył a jak asfaltówka to cieńsze wtedy.

michalek510
    Użytkownik

Wiem o tym, ale mam porównanie. Kolega ma Junaka 902 72, a drugi właśnie tego Zipa też 72 i przyśpieszenie ma dużo gorsze, oraz pod górki jest też wolniejszy. Junak waży 98 kg, a Zip 90 kierowcy ważą podobnie. Zębatki są seryjne, prędkości maksymalne podobne.

oleek97
    Użytkownik

a mi sie podoba 50 podobna do zippka polecacie cos do 4,2 tys mysle nad tym zipkiem lub romet RS

Kukis0908
    Użytkownik

Olek, ja ci polecę Benzera Astona, wygląd o wiele ładniejszy od Fightera. Akurat mam takiego na sprzedaż, cena 2100 do negocjacji. 300km temu założony był cylinder 80, więc na pewno 50-tki kumpli będą mogły się schować 🙂

W razie czego kontakt do mnie: GG: 19004056

benekpe
    Użytkownik

Bierz Zippa Pro! Będziesz wyglądał jak na \\\”rasowym ścigu\\\”.
    Laski będą sikały 🙂

Nawet małe dzieci radzą sobie z tym potworem 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Dopisz jeszcze, że masz takiego na sprzedaż, to uwiarygodni Twoje polecenie 😀

benekpe
    Użytkownik

Niestety, ścigi to nie moje klimaty 🙂
    Ja nie lubię lansu.
    Przedstawiam jedynie ogólną tendencje wśród nastolatków.
    Dla nich wygląd i lans to podstawa.
    Sorki, że znowu użyłem sarkazmu w swojej wypowiedzi, ale jakoś nie potrafię się ostatnio powstrzymać.
    Nastrój świąteczny udziela mi się. No i to, że ostatnio pogoda sprzyja wypadom motocyklowym i każdą wolą chwilę spędzam w siodle – czego i Wam życzę.
    Ja bym osobiście każdemu doradził coś w klimacie Ogara 900 – ale dzieciaki by mnie od razu wyśmiały. Więc zapobiegawczo radzę im to na co i tak są już zdecydowani 🙂

Anonim
    Nieaktywny

W takim malowaniu nie wygląda nawet źle 🙂

benekpe
    Użytkownik

Ogar 900 to niedoceniona konstrukcja, podobnie jak Zipp Salmo.
    Na forach użytkowników tego modelu rzadko można znaleźć jakieś negatywne opinie na ich temat. Stosunkowo niezawodne konstrukcje, klasyczne kształty – jednak nie znajdują uznania młodszych miłośników jednośladów.

Honda Introduces Wave – jej następcom jest właśnie Nexxon!!!

Honda z 2007r.

i legendarny pierwowzór : CUB!!!

Dostrzegacie jakieś podobieństwa?

Właśnie Honda zastosowała w swych produktach automatyczną skrzynię biegów CV-Matic użytą w Honda Introduces Wave a potem w Kymco Nexxonie.
    Jak widać, Nexxon (wcześniej Honda Introduces Wave) jest kontynuacją kultowej linii legendarnej Hondy Cub.
    Jakość i niezawodność powoduje, że ten model jest na świecie bezkonkurencyjny.
    W Polsce kosztuje tyle co nowy chiński wyrób, jednak mentalność Polaków powoduje, że nie podbił polskiego rynku – a szkoda.

Anonim
    Nieaktywny

Wolałbym nowego Ogara 202.

benekpe
    Użytkownik

Co klasyk, to klasyk.

TheMiqlaq
    Użytkownik

Gdyby Chińczycy robili małolitrażowe silniki z biegami… Może w końcu byłby jakiś konkurent dla starego, poczciwego, ale ciągle świetnego Simsona ;). Od siebie mogę polecić właśnie Simsona S51. Radość z jazdy na tym tworze jest nie do opisania. Na codzień ujeżdżam TZR 50, i Simek pod względem radości z jazdy i elastyczności silnika po prostu nie ma sobie równych. Uwielbiam jeździć na 4 biegu 40 km/h i delektować się lekkością prowadzenia i gangiem silnika. Spalanie tez jest śmieszne. Przy pałowaniu w lesie wyszło mi jakieś 2,5l :). Do tego wzrok wszystkich jest twój. Klasyki zawsze cechowały się sporą popularnością. Jedyny mankament to spora awaryjność przy mocno wyeksploatowanych egzemplarzach. W moim na dzień dobry musiałem wymienić cały silnik, bo jakiś domorosły mechanik postawił sobie za cel życia naprawić magneto i kilka innych bajerów pod deklem za pomocą spawarki. Jeśli kupić dobry egzemplarz powinien ci służyć, a awaryjność powinna być na poziomie chinoli. Za taką kase wg mnie nie ma nic lepszego, ale to tylko moje zdanie.

Anonim
    Nieaktywny

Przecież chińczycy robią głównie małolitrażowe motocykle, w niektórych krajach azjatyckich posiadanie jednośladu o większych pojemnościach silnika jest nielegalne 🙂

eadem
    Uczestnik

Ale jednego Azjatom możemy „pozazdrościć” – umiejętności operowania biegami w klapkach 😀

Anonim
    Nieaktywny

oraz umiejętności transportowych na tych motocyklach/motorowerach

benekpe
    Użytkownik

W Azji to raczej 125-tki królują. Tam nikt w takie malutkie kosiarkowe pojemności się nie bawi. Motocykle muszą być funkcjonalne, a nie do relaksacyjnej jazdy. Takie małe muły robocze.

Kristop
    Uczestnik

50 z takim obciążeniem ledwo by ruszyła;) To są co najmniej 125:) A na pierwszym foto z nakiedzika zrobił sie czoperek:) Tak amory siadły;)

Anonim
    Nieaktywny

benekpe napisał:

W Azji to raczej 125-tki królują. Tam nikt w takie malutkie kosiarkowe pojemności się nie bawi. Motocykle muszą być funkcjonalne, a nie do relaksacyjnej jazdy. Takie małe muły robocze.

Może królują, ale są też miliony motorowerów, rowerów z silnikami elektrycznymu i tych zwykłych. Zależy od kraju i głębokości portfela.

madi
    Uczestnik

eadem napisał:

Ale jednego Azjatom możemy „pozazdrościć” – umiejętności operowania biegami w klapkach 😀

Spróbuj – da się 😀 nie wygodnie ale można. Raz tak się przejechałem.

Kristop
    Uczestnik

Ja próbowałem, ale na jakimś co ma biegi do dołu:) Skrzyżowanie, chce zredukować, i za ch… nie da sie redukować;) Aż mnie stopa rozbolała, dopiero się zdenerwowałem, kapeć zrzuciłem zamachem nogi w auto, i dopiero gołą nogą się udało. Także nie polecam kapci na moto, bo może się źle skończyć:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button