Jaki pasek napędowy?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #665293 Reply
  PowerZumico
  Uczestnik
  • Postów: 17

  Witam, ostatnio pękł mi pasek w skuterze ale w garażu znalazłem nowy pasek kosztował on 16zl czy mogę go montowac czy lepiej kupic jakiś lepszy. Jak tak to jakiej marki byle niedrogi. Skuter 10 cal.

  #665294 Reply
  Franek Moto
  Uczestnik
  • Postów: 96

  Jeżeli pasuje i jest nowy to załóż. Najwyżej będzie mieć krótszą żywotność.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #665296 Reply
  PowerZumico
  Uczestnik
  • Postów: 17

  ok dziękuję , a jeszcze może ktoś wie czy lepiej zostawić standardowy wariator z 5tys przebiegiem czy wstawić nowy wm moto? Posiadam oba i mam dylemat.

  #665297 Reply
  Franek Moto
  Uczestnik
  • Postów: 96

  O WM Motor tyle się masluchalem, że raczej zostawiłbym ten co masz. 5 tysięcy przebiegu to raczej niewiele dla wariatora, jeżeli nie jest zużyty i działa bez zarzutu to nie ma potrzeby. A WM Motor to raczej pseudo-tuningowe części:(

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Jaki pasek napędowy?
Twoje informacje:
Back to top button