Jaki pasek i świece ?

Witam. Dziś zobaczyłem, że mój pasek nie jest w najlepszym stanie i już nie długo pęknie, a świece też by się przydało wymienić :)) A więc moje pytanie jaki pasek i świece kupić ? Tylko żeby był wytrzymały i coś poprawiło.

bardzo dobrze jest to opisane na forum mieloch'a (wpisujesz w google forum mieloch) trzeba trochę pogrzebać

rozpisane jest na jakim pasku masz większą żywotność/mniejszą ale w zamian większe osiągi itd. które działają na wario itp. ostatnio czytałem. bardzo profesjonalnie opracowane.

co do świec wydaje mi się, że każda IRYDOWA będzie dobra, ale poczekaj na opinie innych

Na początek to jaki posiadasz skuter? :)

W przyzwoitej cenie kupisz dobry pasek marki Athena, a świecę polecam Denso, zwykłą nie irydową.

skuter chińczyk 4t. Myślałem o pasku jakimś naraku, czy polini speed.

szyszu3 napisał:

skuter chińczyk 4t. Myślałem o pasku jakimś naraku, czy polini speed.

Czym się różni zwykły pasek Naraku od Athena? Natomiast kevlarowe szybko niszczą powierzchnie pracy paska.

wiem, że kevlarowe niszczą, ale ja bym schciał jakiś który będzie lepszy od seryjnego żeby on mi coś dał, a nie kupie pasek za 100zł i mi nic nie da. zamiast kupować za 100zł to mógłbym kupić zwykły WM moto za 20zł i osiągi byłyby takie same.

to co doradzi mi ktoś ?

no kevlarowy da, przyspieszone zużycie stożków
:)

A co Ty myślisz że kupisz pasek za 100-150 zł i przybędzie Ci 2 konie mocy ? Szczerze to wątpię aby pasek sam w sobie mógł dać lepsze osiągi ( mówię o nowych paskach a nie o używanych które są starte ).