jaki pasek do rometa 767 (2t)

witam mam zamiar kupic pasek do skutera romet 767 gdyz pod góre strasznie traci obroty i traci moc jedzie 25 km/h a jak na 2t to słabo i chce kupic pasek ktory będzie paseowął idealnie pod ten model ale nie moge znalesc jakie mają byc jego wymiary (na aktualnym nie pisze ale wiem ze jest za krótki gdyz nie wchodzi on na samą góre wariatora)prosze o pomoc.

jeżeli na zgaszonym silniku pasek leży na tulei wariatora i jest prawie na równo z krawędziami korektora momentu obrotowego to nie jest za krótki. Jaki masz tam silnik ? 1pe40qmb ?

stawiam raczej na zdychający cylinder i w następstwie brak mocy. 25km/h to bardzo źle pod górkę (tzn zależy od stromizny i długości podjazdu) ale nawet na wysokie i długie estakady mój 104kg 607 2T ze 100kg mną, kufrem z bambetlami…itd na seryjnym cylindrze 50cm zdychał do max 35km/h i to w okresie docierania

jest około 5mm nizej nie jest na rowno i troche mu do tego brakuje.

a gdybym go przerobił na 72ccm to juz nie byłoby tego problemu czy jendak wina jest po stronie wariatora i paska?

ale nikt nie stwierdził jeszcze czego to jest wina wiec nie wiadomo czy wymiana cylindra pomoże. najpierw sprawdź podstawowe rzeczy

Jeżeli brakuje mu 5 mm to nie jest zużyty na tyle abyś miał taki efekt

pobawiłem sie srubka od powietrza w gaznika odkrecając ja o 2 obroty- jest troche lepiej -zamiast 55km/h teraz jedzie 60 i nie wiem czy nadal ja odkrecic czy wina tej mocy i prędkosci lezy gdzie indziej.

leży gdzie indziej niż w śrubce