Jaki pasek do Baotiana BT49Q-9

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Jaki pasek do Baotiana BT49Q-9

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #192653 Odpowiedź

Łukasz Dymek
    Użytkownik

Witajcie,

W piątek pękł mi pas napędowy w w/w skuterze. Proszę o radę jaki mam zakupić. Chodzi mi konkretnie o wymiary… Układ przeniesienia napędu całkowicie standardowy. Nie zakładałem żadnych „sportowych” zamienników itp.

Z góry dziękuję za wskazówki

#192661 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #192734 Odpowiedź

Łukasz Dymek
    Użytkownik

Zalozylem nowy pasek. Wczesniej v-max to bylo okolo 70 km/h. Teraz to ledwo co 50 a mozna powiedziec ze 0. Po przejechaniu 3 km skuter po prostu sie zatrzymal. Przed tym slyszalem jakby cos w srodku gruchało…

#192746 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

trzeba zdjąć pokrywę z napędu i zobaczyć co pod nią

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #192793 Odpowiedź

Łukasz Dymek
    Użytkownik

Stawiam na problem z wariatorem.. Skuter stoi w miescie. Musze go dzis przepchac do garażu…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #193009 Odpowiedź

Łukasz Dymek
    Użytkownik

Po rozebraniu skutera niedowierzałem. Pasek został po prostu zmielony. I teraz pojawił się zamysł – może nie wymienili rolek w serwisie jak mówili, może nie wymienili paska itp. Dlaczego teraz sam wymieniłem pasek i zdołałem przejechać tylko 3 km…? By objaśnić sytuację – tydzień temu odebrałem skuter z serwisu – niby wymienili rolki oraz zrobili przegląd. To dlaczego nie wymienili paska? Na moje nie fachowe oko wygląda na to, że niczego nie zmienili. W następnym wpisie wrzucę foty stanu faktycznego skutera. Przed wymianą paska (robiłem to sam w poniedziałek) wyglądały dokładnie tak samo.. (pierwsze 9 zdjęc to pierwszy pasek, reszta to stan teraźniejszy)

https://picasaweb.google.com/113844419573860558943/Skuter?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJGxxNu729DFaw&feat=directlink

#193031 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Łukasz Dyme… podejrzewam że ci wymienili pasek ale nie zakumali korektor się przycina i zechla każdy pasek.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki pasek do Baotiana BT49Q-9
Informacje o Tobie: