Jaki nowy skuter do 2200 zł?

Jakie są DOBRE, nowe skutery do ceny 2200 zł? Jeśli można to wymieńcie ich tam sporo. ;) Z góry dzięki. Pozdrawiam, Blodio.

Nowy w tej cenie to tylko chinczyki.
Czyli Toros, Router, niektore Romety i niektore Zippy. Wymieniam te marki, ktore bym polecil.
Na allegro znajdziesz bez problemu ze zdjeciami - do wyboru do koloru :)

Koniecznie chcesz nowy ??

każdy chińczyk to to samo różnica w nazwie i plastikach oraz wymiarach.

Czemu nowy?

Poszukaj a znajdziesz fajnego markowego a nie jakiś " syf " :)

Dokładnie nawet kymco super 9 używane w tym przedziale cenowym znajdziesz .

Rkos, bez przesady. Chinczyki to nie klasa premium ale nie generalizuj, ze wszystkie skutery ChRL to wylacznie zlom, ktory nalezy omijac szerokim lukiem.

Jeżeli koniecznie chcesz nowy to bierz Torosa f16 reszta kasy na paliwko będzie :) a toros dobre opinie zbiera.

Toros wydaje mi się spoczko pomysłem jeśli ma być nowy. Co jakiś czas regulacja bębnów i da się żyć :). Drogi nie jest, całkiem ekonomiczny bo to 4t osiągni nienajgorsze. W starszych modelach chyba 2011 blokadą był kabelek który trzeba było rozłączyć, a teraz nie wiem jak to jest.

Dziś widziałem Piaggio nie wiem jakie bo się nie znam, bez kluczyków, odpalane jakimś wichajstrem wbitym w stacyjkę, z siedzeniem otwieranym bez niczego, z rozdupconymi plastikami z przodu z dokumentami za 800 zł. Jak ktoś się lubi bawić to zapraszam do Piaseczni w Mazowieckim :).

Piaseczni czy piaseczno ? ;p

W 2012 tez jest kabelek :)

Markowa uzywka jest ok tylko wtedy jesli mamy o niej jakies pojecie albo dobrze sie znamy.
Za cene nowego chinczyka wiekszosc to dosc mocno wyeksploatowane egzemplarze.

Ja zanim kupilem Torosa tez szukalem uzywanych. I w ogloszeniach zawsze, ze to moje oczko w glowie, zadbany itd a jak dzwonilem to brak oc, brak przegladu, jezdzil ale teraz cos nie odpala itd.
Tylko jedna Honde znalazlem w miare spoko ale z 93 roku i to bylo 2t a mi zalezalo na niskim spalniu.

Piasecznia, Kurpie :). Kilka kilometrów od Kadzidła

Kolega ma Hondziaka, chyba podobny rocznik co mówisz. O Boże! Jak on narzeka na spalanie! Ponoć zbiornik przez niecałe 100 km spalił :D. Mi się w Hurricane skończyło dziś paliwo pod Ostrołęką czyli jakieś 15 km od domu :). Szczęście że akurat znajomy taty wybierał się w tą strone i podrzucił troche paliwa. Od dzisiaj zawsze litr dziewięćdziesiątki piątki pod siedzeniem będe zawsze woził. Człowiek uczy się na błedach. Skuter 2t który ma bak 5 l i pali 3,5 l na setke to niekoniecznie dobre połączenie jeśli jeździ się codziennie.