Jaki największy cylinder moge włożyć do chińczyka ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Jaki największy cylinder moge włożyć do chińczyka ?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Siema. Mam stary skuter i chce go zrobić pod stunt. Moje pytanie jaki największy cylinder mogę do niego włożyć. skuter chiński 4t

Ja w korkach nie stoje.

Bojan
    Użytkownik

Jaki największy to nie wiem wydaje mi sie ze 90ccm ale widzialem na allegro jakis cylek firmy krzak o pojemnosci 100ccm. Ale nie wiem jak to idzie. a pod stunt polecam 70ccm sport

Bojan

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

szyszu3
    Użytkownik

widziałem też 150cc do chińczkich skuterów. Ale czy to wejdzie ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

90ccm Naraku to największy cylinder jaki jest mozliwy do zamontowania, ale nie jest tani. WMmotor i innej maści zamienniki mają 88ccm i kosztują grosze. 150ccm cylka nie włożysz do swojego silnika bo to są cylindry do silników 157QMI-157QMJ mają dużo większy rozstaw szpilek, tak że co byś nie zrobił taki cylinder nie podejdzie do 4t 50ccm.

szyszu3
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

On nie ma 100ccm, on ma chyba 82ccm, sprzedawca wali w ptaka. Ten ma 88ccm http://moto.allegro.pl/cylinder-kompletny-tuning-90cm3-romet-zipp-kingway-i2309707729.html i jest tańszy. Nie wiem moze to jakaś lipa i niewiele pojeździsz, ale nie wiele kosztuje. To juz sam musisz popytac jaki producent robi lepsze te zamienniki a jaki gorsze. Ja wiem że jest wiele firm wiele nazw i niby to wszystko h… warte, ale ja tam ich nie pakuję wszystkich do jednego wora. Mam cyl z tłokiem Wmmotor i jak za takie pieniadze to jest to warte swojej ceny. Kilka lat temu w silniku 2t miałem cylinder i tłok Almotu, i o ile cylinder był naprawde dobry to ten ich tłok nie był warty torby kłaków, puchł przy każdej okazji. A ta chińszczyzna mi jakoś chodzi , nie lituję się nad tym, pałuję go ile wlezie i złego słowa na to nie mogę powiedzieć.

szyszu3
    Użytkownik

Aha. Ja ogólnie bym wolał silnik 2t bo 4t pod stunt to troche dziko.xd ale damy rade 🙂

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

a głowice też trzeba zminiać ?

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

???

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

kup firmowy cyl 80ccm np airsal i nie trzeba wymieniać głowicy

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie