Jaki motorower wybrać?

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    LOLEczek
    Użytkownik

Mam zamiar zdać Am i zastanawiam się jaki motorower wybrać. Nie chciałbym wydawać kasy na coś co się nie opłaca. Więc może zetka, junak, barton(nie wiem czy dobrze napisałem). A może jakaś używana TZR-ka, aprilla rs, słyszałem że derbi gpr. Więc byłbym wdzięczny za pomoc.
    Jak ktoś ma to proszę o opinie. Z góry dzięki.

monek100
    Użytkownik

Napisz swoje wymagania. Mogę tu wypisać wszystkie motorowery na rynku 😀

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

LOLEczek
    Użytkownik

No tak ale chodzi mi o najlepszy stosunek jakości do ceny.
    Ale:
    spalanie,cena,awaryjność,wygoda użytkowania,Co lepsze nowy chińczyk czy używany ale markowy.

benekpe
    Użytkownik

Kymco Nexxon – najlepszy w swojej klasie i niedrogi. Zanim stwierdzisz, że on ci nie pasuje, poczytaj wypowiedzi jego użytkowników…

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button