Jaki motorower na początek?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #140256
  Kriss
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Witam,
  Poszukuję biegówki do kwoty 3500 zł. Narazie myślałem nad Benzerem Yankee lub Benzerem Shaft. Chodzi mi o to żeby się zaraz nie rozsypał. 🙁 Jaka jest awaryjność tych biegówek? Chętnie posłucham opinii o wyżej wymienionych modelach. 🙂 I błagam nie piszcie że lepiej dołożyć torchę kasy i kupić markową używkę bo sam jeżdżę na chińczyku i narazie nie mogę złego słowa o nim powiedzieć 🙂

  Pozdrawiam,
  Kriss

  #140257
  DeelBeat
  Użytkownik
  • Postów: 340

  Drugi, identyczny temat po 30 minutach… W jakim celu?
  Na odpowiedź nieraz trzeba poczekać, a może czasem warto poszukać po forum w celu odnalezienia podobnych tematów?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #140261
  Hindenburg
  Użytkownik
  • Postów: 203

  Kriss – widać że już masz wyrobione zdanie na temat skuterów ich jakości i awaryjności. Po co więc zakładasz temat? I tak sam wiesz co jest najlepsze.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button