Jaki motorower na początek?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motorower na początek?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Hindenburg Hindenburg 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kriss
    Kriss
    Użytkownik

Witam,
    Poszukuję biegówki do kwoty 3500 zł. Narazie myślałem nad Benzerem Yankee lub Benzerem Shaft. Chodzi mi o to żeby się zaraz nie rozsypał. 🙁 Jaka jest awaryjność tych biegówek? Chętnie posłucham opinii o wyżej wymienionych modelach. 🙂 I błagam nie piszcie że lepiej dołożyć torchę kasy i kupić markową używkę bo sam jeżdżę na chińczyku i narazie nie mogę złego słowa o nim powiedzieć 🙂

Pozdrawiam,
    Kriss

Nie moc silnika, a TECHNIKA zrobi z ciebie zawodnika !
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Drugi, identyczny temat po 30 minutach… W jakim celu?
    Na odpowiedź nieraz trzeba poczekać, a może czasem warto poszukać po forum w celu odnalezienia podobnych tematów?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

Kriss – widać że już masz wyrobione zdanie na temat skuterów ich jakości i awaryjności. Po co więc zakładasz temat? I tak sam wiesz co jest najlepsze.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie