Jaki motorower do 5000 zł – początkujący.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motorower do 5000 zł – początkujący.

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wojteck Wojteck 5 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Wietecha
    Użytkownik

Siema!
    Wiem że jest dużo takich tematów, już dużo patrzyłem np na taki Derbi GPR 50. Chinczyka raczej nie chce, lepiej chyba urzywke nie? Lecz dopiero zaczynam więc nie wiem co lepiej, no i te biegi nie wiem jak zmieniać ;/ patrzylem na jakieś odpowiedzi dotyczące biegów i coś tam kumam, ale czy to łatwe waszym zdaniem? (I czy warto uczyć się biegów na takiej maszynie? Na razie mam jakiś chiński skuter 80cc bez blokad, taka przesiadka skuter-motorower to jak z tym? Łatwo się nauczyć na nowo ale na motorze?

Kamil Wietecha
    Użytkownik

Kamil Wietec… napisał:

Siema!
    Wiem że jest dużo takich tematów, już dużo patrzyłem np na taki Derbi GPR 50. Chinczyka raczej nie chce, lepiej chyba urzywke nie? Lecz dopiero zaczynam więc nie wiem co lepiej, no i te biegi nie wiem jak zmieniać ;/ patrzylem na jakieś odpowiedzi dotyczące biegów i coś tam kumam, ale czy to łatwe waszym zdaniem? (I czy warto uczyć się biegów na takiej maszynie? Na razie mam jakiś chiński skuter 80cc bez blokad, taka przesiadka skuter-motorower to jak z tym? Łatwo się nauczyć na nowo ale na motorze?

Zapomniał bym dodać, mam około 160 i waże 50kg.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

No oba typy mają swoje wady i zalety. A może Derbi GP1?

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Jak chcesz kupić za 5 to polecam żebyś dołożył 500-1000zł i kup sobie nowego junaka 903 wygląd lepszy plastiki też wytrzymałe, v-max 70 po zmiane cylka i zębatek 95 przy czym spalanie 3l max na 100km a np. taka yamaha tzr po zmiane cylka na 70 v-max 110km spalanie 5,5l/100km przy czym ceny paliw drożeją i na yamahe wydasz 33zł/100km a za tą cene junakiem pokonasz 170-200km/33zł

Zdjęcie profilowe Wojteck
    Wojteck
    Użytkownik

Junaki nie są złe, kolega ma i wszystko jak najbardziej ok. Musisz sie zdecydować czy chcesz nowy czy używany i na czym Ci zależy ( spalanie, osiągi itd ) to sie coś doradzi ; ) ja jeżdze skuterem od 4 lat troche chńskim, torche włoskim hehe i jak sie przejechałęm derbi sendą kolegi to z biegami problemów nie miałem, kwestia przyzwyczajenia. Teraz bym wolał 1000 razy biegówkę. Za 5k to znajdziesz nawet jakąś rs 50 i to jest fun albo jakieś enduro/supermoto ładne 😀 tylko jak mają sporo najechane takie sprzęty to ryzyko bo są dość wyśrubowane, ta senda miała jakieś 9 koni z serii 50 i była kupina gdzieś za 1/10 ceny nowej więc wiesz jaki był stan…

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak zdecydujesz się na chińczyka, skup się na Junaku. Najlepsze materiały i najlepsze wykonanie.

Herosses
    Użytkownik

Ja od pół roku jeżdżę Junakiem 901 rs.Fajna maszynka.Średnie spalanie wychodzi od 1.8 do 2.2,a przejechałem już 3700km :] A jestem wysoki(ze 185) i ważę niecałe 70,więc można zejść jeszcze niżej 🙂 Bak też jest duży.Na pełnym baku przejechałem maks 670,a przejechałbym jeszcze wiecej,ale nie chciałem zaryzykować zgaśnięcia zdala od stacji i domu ;P Niby mój jest nie odblokowany,ale 69 mkas jechałem.Jedyne problemy jakie miałem,to popsuł się obrotomierz(pojechałem na wymianę do serwisu w ramach gwarancji) i teraz wskaźnik poziomu paliwa,ale da się bez tego żyć :] Co do biegów-jeśli masz zamiar w przyszłości jeździć motocyklami,to lepszy jest z biegami.Skutery 2t wżeszczą i odrobinę więcej palą.Dodatkowo silniki Junaka są łatwo dostępne i tanie.Są też mało awaryjne(tak czytałem 🙂 )

Zdjęcie profilowe pawcio20
    pawcio20
    Użytkownik

HEROSSES NAPISAŁ: Ja od pół roku jeżdżę Junakiem 901 rs.Fajna maszynka.Średnie spalanie wychodzi od 1.8 do 2.2,a przejechałem już 3700km :] A jestem wysoki(ze 185) i ważę niecałe 70,więc można zejść jeszcze niżej 🙂 Bak też jest duży.Na pełnym baku przejechałem maks 670,a przejechałbym jeszcze wiecej,ale nie chciałem zaryzykować zgaśnięcia zdala od stacji i domu ;P Niby mój jest nie odblokowany,ale 69 mkas jechałem.Jedyne problemy jakie miałem,to popsuł się obrotomierz(pojechałem na wymianę do serwisu w ramach gwarancji) i teraz wskaźnik poziomu paliwa,ale da się bez tego żyć :] Co do biegów-jeśli masz zamiar w przyszłości jeździć motocyklami,to lepszy jest z biegami.Skutery 2t wżeszczą i odrobinę więcej palą.Dodatkowo silniki Junaka są łatwo dostępne i tanie.Są też mało awaryjne(tak czytałem 🙂 ) I TU SIĘ ZGODZĘ

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

martin1996a napisał:

Jak chcesz kupić za 5 to polecam żebyś dołożył 500-1000zł i kup sobie nowego junaka 903 wygląd lepszy plastiki też wytrzymałe, v-max 70 po zmiane cylka i zębatek 95 przy czym spalanie 3l max na 100km a np. taka yamaha tzr po zmiane cylka na 70 v-max 110km spalanie 5,5l/100km przy czym ceny paliw drożeją i na yamahe wydasz 33zł/100km a za tą cene junakiem pokonasz 170-200km/33zł

Hehe, kolega chyba nigdy nie jezdził na tzr’ce ani rs’ce :]

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Za taką kasę masz już nowego Kymco K-Pipe a nie jakiś wyrób chiński typu Junak.

dizajn nawiązuje do najnowszych trendów

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie