Jaki Motorower do 5000 zl (2019)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jaki Motorower do 5000 zl (2019)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Szymon Zachariasz 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Szymon Zachariasz
    Użytkownik

Zastanawiam sie jaki motorower do 5000 zl.
    Mam na wizji Junaka 901 lub Bartona sprint, oczywiscie chcialbym odblokowac mnoznik. Czy ktos w serwisie by mi to zrobil jakbym poprosil?

To sa oczywiscie przykladowe modele, jak znacie lepsze dajcie znac, i prosilbym o wypisanie plusow i minusow.

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przez Szymon Zachariasz.
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przez Szymon Zachariasz.
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Nie masz wrażenia, że oczekujesz zbyt wiele od innych? Bardziej zdefiniuj swoje obecne potrzeby, pobaw się… Googlarzem. Czasem to pomaga, tak? * Karbasz twarz, jaki mnożnik? Moduł CDI (podmieniasz), EFI (zmieniasz oprogramowanie interfejsem ku temu dedykowanym). Kupisz chinola na wtrysku, to okupujesz dany serwis producenta, aby ci to ^z łaski swojej^ odblokowali (jeżeli jest taka możliwość), zaakceptowali swoje własne mody i gwarancję potem, a potem, znowu podbili.

Eee. 😛

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Szymon Zachariasz
    Użytkownik

Na allegro widzialem, ze sprzedaja odblokowane. Tylko ze ja nie jestem przekonany jak narazie co do modelu.

Sory ze powiedzialem mnoznik, jestem w tym swierzy nie wiem jak to sie nazywa, wiec pojechalem slangiem informatykow ;P

To jak ktos mi poleci jakis motorower czy mam pytac gdzie indziej!? A google juz pytalem, ale wywala mi modele i tematy sprzed 7-8 lat.

interesuje mnie bardziej typ motoroweru w stylu klasycznym, nie sportowym. Oczywiscie zeby sie nir rozpadl po jakims czasie. Dlatego wolalbym uniknac chinskich produkcji.

Pozdrawiam

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 1 tygodni temu przez  Szymon Zachariasz.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 1 tygodni temu przez  Szymon Zachariasz.
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Rozwaliłeś system. Pytaj gdzie indziej. Naraziewo. 🙂

Eee. 😛

Szymon Zachariasz
    Użytkownik

moglbys powiedziec co cie tak rozwalilo? Bo nie rozumiem,

Czytaj
    REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie