Jaki motorower do 2000 złotych

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motorower do 2000 złotych

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Madura
    Użytkownik

Chciałbym kupić motorower do 2000 złotych, mam kilka na myśli. Toros El Clasico bardzo mi się podoba, widze go w internecie za około 1500 złotych. Jest coś w nim nie tak że tak tanio go sprzedają? Myślałem też o Romecie Zetka 50 ale nie pójdzie on raczej za 2000zł. Co polecacie i co myślicie o Torosie?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

klasyczny wygląd a nie ścigacz, bębnowe heble,kraj pochodzenia, kanał sprzedaży – robi cene wszystko po trochu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Hinderburg da Ci cynk na dobrą i nie zmęczoną używkę. Zaszalej z taką kasą. 😀

Postawisz takiemu kratę piwska i taki sprzęt Ci wybierze, że mucha na nim nie siada. Ani giez nawet!

Real i Tesco wita swoich nowych klientów. ASO (producenta) już się cieszy. I czy ja dzisiaj nie mam humoru? Ależ mam. 😉

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Nie kupuj tego, jak masz czas to dozbieraj tysiąc i kup Routera/Benzera itp, tylko nie to gó@@o. Z bębnami prędzej się zabijesz niż wychamiujesz.
    Sorry, mam dziś grobowy nastrój:D

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie