Jaki motorower bez prawka?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jaki motorower bez prawka?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #680351 Odpowiedź

gwozdziu
    Użytkownik

Witam nie znalazłem w miarę aktualnego tematu więc założyłem nowy. Jaki motorower polecacie na który nie trzeba mieć prawka?
    Budżet około sześciu tysięcy.
    Od siebie znalazłem Junaka 901 ale to chińczyk więc za bardzo nie jestem przekonany czy to dobry wybór 🙈

#680352 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma takich motorowerów. Prawko AM to minimum. Chyba że masz odpowiednio dużo lat – wtedy uprawnianie na motorowery nabywasz”z wiekiem” albo masz B

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #680363 Odpowiedź

gwozdziu
    Użytkownik

W moim przypadku mam tyle lat ukończone, że mogę się poruszać tymi „słabymi” motorowerami z racji mojego wieku i dlatego proszę o polecenie jakiegoś.

#680365 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tylko motorowery 50cm czy motocykle 125 też?

#680376 Odpowiedź

gwozdziu
    Użytkownik

Tylko motorowery 50cm 🙃

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#680377 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

używane Kymco B&W 50, używana Yamaha JOG-R, używany Peugeot Elyseo. Pozostałe sa małe (aprilla sr, aerox, kymco Super8, Super9) ale też przyzwoite
    Tylko trzeba szukac na oryginalnych cześciach a na na tanich gratach z allegro

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki motorower bez prawka?
Informacje o Tobie: