Jaki motorower ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    ERRORNICK
    Uczestnik
    • 7
    • 26Postów:

Witam wszystkich !
    Mam w planach w poniedziałek zakupić jakiś nowy motorowerek tylko nie mam pojęcia jaki i prosił bym o radę.
    Patrzyłem na Junak 905 i Barton FR 50, super wyglądają tylko sprzedawca powiedział że nie można ich w żaden sposób odblokować.. I teraz tak co w ogóle można kupić z możliwością odblokowania bo zapewniali mnie że nic z roku 2019 i 2020 nie da rady. A i niestety muszę kupić nowy pojazd więc używane nie wchodzą w grę.
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Szumek811
    Uczestnik
    • 19
    • 1 097Postów:

Nie można ich odblokować bo to zapewne wtrysk i nie ma nowych map. Szukaj czegoś na gaźniku nowego ale z rocznika np 2018 lub jakiegoś leżaka magazynowego z 2017r.

ERRORNICK
    Uczestnik
    • 7
    • 26Postów:

I stało się, zakupiłem junaka 905 z 2019 bo wyglądowo najbardziej mi podpasował. jestem przerażony co do osiągów, 3 wrzucam już przy 20 km/h.. Map nie ma żeby to odblokować tak jak to pisał Szumek ale z ciekawszych rzeczy w bebechach znalazłem ogranicznik prędkości, może to jest jedna z blokad ?
    Bo tak teoretycznie, wymienię jutro gaźnik za zwykły, dam odblokowany zwykły moduł i wyjmę ten ogranicznik i powinno być CHYBA lepiej 🙂
    Jak myślicie ?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 499Postów:

hgw, testuj i sie pochwal.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button