Jaki motorower?

Wyświetla 1 wpis z $
  • Autor
    Wpisy
  • #673969
    Patrzalek
    Uczestnik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam forum,
    Miałem tu konto kiedyś już założone jeszcze jak miałem 13 lat, ale nazwa była bardzo głupia więc założyłem nowe.
    Pytanie – Jaki kupić motorower?
    Chciałbym kupić jakiś motorwer do MAX 2-2,5k zł na wiosnę i wymyśliłem to:
    – Jakiś router do 1500zł i tuning na 110/kupienie już do 1500 tej 72cm^3. Jeździłbym tym wszędzie w sumie – trochę nieutwardzone drogi, trochę miasto.
    – Yamaha RS50 pierwsza generacja – mieszkam w mieście, wydaje się być fajnym motorkiem ale jest stara, droga, i nie wiem jakie są jej mankamenty. Jazda tylko po mieście i okolicach po utwardzonych drogach.
    – Yamaha DT50 – jeszcze starsze, tak samo drogie i często coś nie działa. Warto się w to pakować? Nie ukrywam, jakbym kupił to bym się bawił na nieutwardzonym terenem za miastem.
    – Romet Pony PRO 50 – słyszałem, że bardzo zrywny, czasami się psuje, jest szybki, lekki i mały. Kiedyś już byłem blisko kupna, ale odpuściłem.

    Jest mi potrzebne coś na dojazdy do szkoły (marzec – czerwiec) bo MPK w tych miesiącach to będzie jeden wielki dramat. Narazie jeżdżę chińczykiem w automacie – chyba najgorsze co jest. Przy 25C*+ go dusi, akumulator ssie, ogółem lipa. No i najważniejsze – chcę coś z biegami i żeby się fajnie zbierało.

Wyświetla 1 wpis z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button