Jaki motorower 2T na pierwszy?

W wakacje dostanę pierwszy motorower, tyle że muszę najpierw wybrać jaki...
Jest mnóstwo skuterów do 2 tyś zł (czyli takiej ceny w jakiej chcę się z mieścić) ale żaden skuter mi się nie podoba. Najlepiej żeby był to 2T, ale trudno znaleźć 2t do 2000zł. Ewentualnie mogę wziąć używany, ale albo z gwarancją albo bardzo mało awaryjny.
Tak więc, ojciec upiera się przy 2t ale trudno w takiej cenie znaleźć, ale muszę na wszelki wypadek mieć takiego 'w zapasie'. Tzn mam upatrzonego torosa m50 ale jak ojciec nie zgodzi się na 4t to muszę mieć ten właśnie 'zapas'. tak więc jaki byście polecili?

Najlepiej jakiś markowy skuter wiem że będzie trudno za tą cenę kupić ale myślę ze jakiś starszy rocznik się znajdzie w tej cenie :D Chińczyki Ci odradzam miałem dwa lata i nie polecam lepiej kupić jakiś starszy a markowy :D

http://tablica.pl/oferta/aprilia-sr-50-di-tech-gaznik-mozliwosc-zamiany-okazja-CID5-ID274yt.html#c37899bd3f;r:;s:
Najlepiej aprilia sr 50 ona jest 2t tak z 1999-2000r możesz znaleźć w tej cenie :d

'Jest mnóstwo skuterów do 2 tyś zł (czyli takiej ceny w jakiej chcę się z mieścić) ale żaden skuter mi się nie podoba.'
'ALE ŻADEN SKUTER MI SIĘ NIE PODOBA'!
Motorower ;)

To chcesz skuter czy motorower ?? :D

motorower ;)

Aaa :D Ty piszesz raz skuter a raz motorower :D

Ja w tej cenie bym poszukał aprili rs 50 w tej starszej budzie :D

:D
ps. jak się już nauczę jeździć na tym który teraz wybieram to zamierzam kupić rs albo tzr.

mhm :D

Za 2 tys. to ciężko trochę motorower w dwusuwie, wątpię że znajdziesz coś młodego i fajnego.
Może simson, albo starsza yamaha DT 50, albo 80.
No, ale wszystkie są dość wiekowe.

Ryglos :D myśle że aprilie rs 50 w starej budzie można wyciągnąć tyle ze to nie będzie już młody motorower :d

potwierdzam to co napisał 'SEBEK900' też posiadałem chińczyka, niecały rok czasu około 11 miesięcy go miałem i go pogoniłem gdyż zaczeły się problemy jak się nim z domu wyjechało o jego własnych siłach to już trzeba było go spychać ;/. A na twoim miejscu wybrał bym silnik 4T jak ja szukałem to chciałem koniecznie 4T było dużo fajnych skuterków lecz z silnikiem 2T, ale po śledzeniu ogłoszeń znalazł się z małym przebiegiem nie taki stary rocznik :> i też rozsądna cena bo do 2 tyś, oczywiście silnik 4T

mógłbym dołożyć te 1,5-2k (w wakacje ulotki :]) ale musiałbym ojca przekonać do rs. będzie się czepiał że stary, że ciężki, że duużyy...
ps. mam 150cm wzrostu

hehe :> moja maszyna waży 108 kg i jest dość spory :D

Jak na ten wzrost to może jakiś skuter jednak ?? bo ciężko będzie znaleźć tak niski motorower 2t za 2 tyś :D

Jeśli masz 150cm wzrostu to wszystkie enduraki odpadają. Aprilia RS, też wątpię...
Zostaje chyba skuter. No, albo simson S51, bo one są dość małe ;D

jeżeli chcesz niski i mały to ROUTER BASSA LUB ROMET 727

Omegos1996 ale to są chińczyki :D nie lepiej kupić jakaś aprilie sr 50 z 2000r na pewno będzie bardziej zadowolony niż z router bassa :d Sr nie jest wysoka :d

Ryglos simsony już swoje najlepsze lata maja za sobą :D