Jaki motor?

Co polecacie kupić do 4000 zł max 4500zł początkowo miało być tylko 3500 zł. Więcej nie da rady. Musi to być 50ccm najlepiej jakby to była jakaś 125 zarejestrowana na 50. Mile widziane linki :slight_smile:

hmm no to jedynie Aprilia RS 125/50 lub 50ccm nic innego dobrego nie wyrwiesz… no ale co cię głównie interesuje? pseudo ścigiż enduro crossą i zależy ci na wyglądzie? bo jeśli nie to mamy większe pole do popisu :stuck_out_tongue:

ile masz latą? jeśli coś na motorowerową to polecam yamahę TZR, może starsza aprilia RS, Romet Ogar900 :lol: . naprawdę duzo tego jest…

napisz czy to cross, enduro czy mini ścig

http://moto.allegro.pl/item610284182_super_skuter_romet_ogar_900_r_racing_k_ce_s_c_j_n.html RACING WRUUM :lol:

http://moto.allegro.pl/item602251378_scigacz_50_xxl_homologacja_nowosc.html
http://moto.allegro.pl/item606397884_street_gb_motors_jedyny_motocykl_bez_prawa_jazdy.html >> to samo co wyżej

no nawet simson w ostateczności :wink:

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku … Do czego Ty namawiasz !!! Do chinoli !!!

BUAHAHA XD Nie no sorry za spam ale nie mogę z tego co Wino napisał XD

Wino napisał:

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku


<LOL2> XD

Wino napisał:

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku ... Do czego Ty namawiasz ??!! Do chinoli ??!!


Dobrze że już mu to napisałeś jak tylko przeczytałem jego post już miałem go wyklnać. Nie mam jeszcze karty na 120ccm. Interesuje mnie coś typu ścigi nigdy cross. Kumpel ma crossa ale nie podoba mi się jak H**. A do prawka jeszcze rok. Więc puki co 50. Coś typu aprilla rs albo tzr. Nie bardzo się na tym znam więc się was pytam.

I dobrze bo na cross’ach tych 50ccm jak widzę gdy ktoś jedzie to jak na kozie… ten głos badziewny blee :-/ a jeśli już to weź albo nową TZR albo tą starszą RS mają te same silnik i Minarelli AM6 bo te nowe RS mają już jakieś inne silniki… jakieś Derbi to samo co w GPR… w każdym bądź razie lepsze od AM6 no i tu możesz wybrać albo nowa TZR lub starsza RS … ja bym był za TZR ładniejsza a te same silnik… no tylko trochę cięższa… bo zaznaczam od raz że za tą kaskę nie wyrwiesz RS’ki w nowej budzie… a szkoda bo jest z tego wszystkiego najlepsza :roll:

A ile trzeba by doskrobać do rs w nowej budzie? A ktoś może wie ile prawo jazdy kategori A1 na moto do 125ccm?

Prawko w okolicach 1200zł zrobisz.

Jak już pisałem w innym temacie ( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=52439#52439 )
Jak dobrze pamiętam to coś koło 1200… Zależy gdzie też ; )

Adverion napisał:

cross’ach tych 50ccm jak widzę gdy ktoś jedzie to jak na kozie… ten głos badziewny blee :-/


Taaakk… pewnie :{ a jechałeś chodź raz na tej “kozie” >_<
I coś co mnie najbardziej rozśmiećszyło :smiley:
Badziewny dźwięk … a RS i TZR mają fajny XD
No szczególnie że wszystkie te motorki mają te same silniki XD ( Nowsze Derbi mają inne ale dźwięk tak czy siak ten sam )

RudY jeździłem na kozie i to nie raz i jeździłem również na TZR i coś? koza do kitu a TZR o wiele lepiej … że ty masz DT to nie znaczy że wszystkim się ma podobać cross… bo mi akurat z niczym te crossy nie podobają… i dużo ludzi woli TZR lub RS czyli bardziej coś sportowego… a TZR i RS na pewno mają ładniejszy głos od np . Aprilia SX

Dobra ja to rozumiem … jedni wolą sporty a inni szaleć na enduro >_< I nie mówię że są fajne i każdy tak ma myśleć…
I wg. twoich wypowiedzi to ja wnioskuję że ty mówisz: Crossy są złe i ch** !

Ale weź proszę Cię nie próbuj wmówić że TZR i RS mają lepszy dźwięk niż Senda czy DT :smiley: To ma ten sam silnik ! Jak to ma mieć inny dźwięk XD

no więc istnieje coś takiego jak wydech :stuck_out_tongue: i Aprilia SX ma silnik derbi a nie AM6… a TZR też ma AM6 i ma gorszy dźwięk niż RS ta starsza która też ma AM6… TZR i RS mają te same silniki a według mnie RS ma o niebo lepszy głos a Apka SX ma najgorszy… prawdopodobnie kwestia wydechu… ale każdemu podoba się inny dźwięk :roll:

No tak ale jeśli daje się tuningowe to takie same >_<
dobra może zakończmy ten spam :stuck_out_tongue:

Ogólnie 50-125ccm 2t moim zdaniem ma brzydki dźwięk, a co do kupna to wybierałbym między tzr a rs.

Marian nie zgadzam się z tobą … :stuck_out_tongue: ja kocham dźwięk 2T posłuchaj jak chodzi Yamaha 125R a Aprilia RS 125… Jamajka chodzi jak chińskie dziadostwo a RS pięknie :roll: w ogóle te małe pojemności 4T mają okropny dźwięk jak chińskie buble… no ale ścigi 600ccm ich głos to prawdziwa poezja :roll:

Jeszcze co do dźwięku …
A ten głos 125 w 2T z crossówki ! Ten dźwięk obijający się od kolanka ! OHH ! :smiley: