Jaki motor wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motor wybrać?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe honda
    honda
    Użytkownik

Witam

Mam problem w wybraniu motoru. Chciałbym kupić jakąś 125-tke może być nowa albo używana ja mam na oku nowego rometa ogara 125 i ROMETA ZXT 125.
    Kolega mi radzi żebym sobie kupił od wujka rometa rr 50 w stanie idealnym i przerobił go na 110 lub 125 czy można wtedy taki motorower przerejestrować na 125? Co trzeba zrobić?
    Który motor wybrać?
    Co jest lepsze i szybsze orginalne 125 czy przerabiane?

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe honda honda.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe honda honda.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

fabryczne 125. przerejestrowanie jest kosztowne a czasem niemożliwe – nikt ci nie podbije przeglądu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe honda
    honda
    Użytkownik

A który motor z tych nowych 125 by był lepszy? A może bardziej opłaca się kupić używany 125? Jak tak to jaki?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a o tym to masz całe podforum tutaj i nie ma na to pytanie dobrej odpowiedzi

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie