Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Co polecacie kupić do 4000 zł max 4500zł początkowo miało być tylko 3500 zł. Więcej nie da rady. Musi to być 50ccm najlepiej jakby to była jakaś 125 zarejestrowana na 50. Mile widziane linki 🙂

Anonimowy

hmm no to jedynie Aprilia RS 125/50 lub 50ccm nic innego dobrego nie wyrwiesz.. no ale co cię głównie interesuje? pseudo ścigiż enduro crossą i zależy ci na wyglądzie? bo jeśli nie to mamy większe pole do popisu 😛

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

ile masz latą? jeśli coś na motorowerową to polecam yamahę TZR, może starsza aprilia RS, Romet Ogar900 😆 . naprawdę duzo tego jest…

napisz czy to cross, enduro czy mini ścig

http://moto.allegro.pl/item610284182_super_skuter_romet_ogar_900_r_racing_k_ce_s_c_j_n.html RACING WRUUM 😆

http://moto.allegro.pl/item602251378_scigacz_50_xxl_homologacja_nowosc.html
    http://moto.allegro.pl/item606397884_street_gb_motors_jedyny_motocykl_bez_prawa_jazdy.html >> to samo co wyżej

no nawet simson w ostateczności 😉

Anonimowy

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku … Do czego Ty namawiasz ??!! Do chinoli ??!!

Anonimowy

BUAHAHA XD Nie no sorry za spam ale nie mogę z tego co Wino napisał XD

Wino napisał:

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku

<LOL2> XD

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Wino napisał:

Człowieku, radzę Ci zrób to co ten Twój ludek na avku … Do czego Ty namawiasz ??!! Do chinoli ??!!

Dobrze że już mu to napisałeś jak tylko przeczytałem jego post już miałem go wyklnać. Nie mam jeszcze karty na 120ccm. Interesuje mnie coś typu ścigi nigdy cross. Kumpel ma crossa ale nie podoba mi się jak H**. A do prawka jeszcze rok. Więc puki co 50. Coś typu aprilla rs albo tzr. Nie bardzo się na tym znam więc się was pytam.

Anonimowy

I dobrze bo na cross’ach tych 50ccm jak widzę gdy ktoś jedzie to jak na kozie… ten głos badziewny blee :-/ a jeśli już to weź albo nową TZR albo tą starszą RS mają te same silnik i Minarelli AM6 bo te nowe RS mają już jakieś inne silniki.. jakieś Derbi to samo co w GPR… w każdym bądź razie lepsze od AM6 no i tu możesz wybrać albo nowa TZR lub starsza RS .. ja bym był za TZR ładniejsza a te same silnik.. no tylko trochę cięższa.. bo zaznaczam od raz że za tą kaskę nie wyrwiesz RS’ki w nowej budzie.. a szkoda bo jest z tego wszystkiego najlepsza 🙄

Anonimowy

A ile trzeba by doskrobać do rs w nowej budzie? A ktoś może wie ile prawo jazdy kategori A1 na moto do 125ccm?

Anonimowy

Prawko w okolicach 1200zł zrobisz.

Anonimowy

Jak już pisałem w innym temacie ( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=52439#52439 )
    Jak dobrze pamiętam to coś koło 1200… Zależy gdzie też ; )

Adverion napisał:

cross’ach tych 50ccm jak widzę gdy ktoś jedzie to jak na kozie… ten głos badziewny blee :-/

Taaakk… pewnie :{ a jechałeś chodź raz na tej „kozie” >_<
    I coś co mnie najbardziej rozśmiećszyło 😀
    Badziewny dźwięk … a RS i TZR mają fajny XD
    No szczególnie że wszystkie te motorki mają te same silniki XD ( Nowsze Derbi mają inne ale dźwięk tak czy siak ten sam )

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie