! Forum Co Wybrać? JAKI MOTOR?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Adi
    Adi
    Użytkownik

Witam! Na wstępie chciałem zaznaczyć że jestem nowy na forum więc za wszelkie pomyłki przepraszam. A więc tak. Chciałem się podpytać o polecane przez was motorowery. W październiku zdałem prawo jazdy AM i mam zamiar na lato kupić coś z manualem. Tylko kompletnie nie wiem co.
    Mam 180 cm wzrostu i 62 kg wagi. Najczęściej jeżdze po drogasz szosowych i motor będzie służył tylko i wyłącznie do tego. Chciałbym coś jak najbardziej świeżego jednak aby muc się zmieścić w 3000 zł. Myślałem nad junakiem 904/901. Możecie mi coś polecić.
    Ps. Nie chcę Romera ws

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie motor tylko motorower.
    dlaczego mam wrażenie że to kolejny taki sam twój post tutaj?
    btw za 3000zł to wielkiego wyboru nie masz. I przy 180cm to raczej choppery a nie „sporty”. Przymierz sie do takiego 901 to zobaczysz o czym mówie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie