! Forum Co Wybrać? JAKI MOTOR?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #672878 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Adi
  Adi
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Witam! Na wstępie chciałem zaznaczyć że jestem nowy na forum więc za wszelkie pomyłki przepraszam. A więc tak. Chciałem się podpytać o polecane przez was motorowery. W październiku zdałem prawo jazdy AM i mam zamiar na lato kupić coś z manualem. Tylko kompletnie nie wiem co.
  Mam 180 cm wzrostu i 62 kg wagi. Najczęściej jeżdze po drogasz szosowych i motor będzie służył tylko i wyłącznie do tego. Chciałbym coś jak najbardziej świeżego jednak aby muc się zmieścić w 3000 zł. Myślałem nad junakiem 904/901. Możecie mi coś polecić.
  Ps. Nie chcę Romera ws

  #672879 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 647

  to nie motor tylko motorower.
  dlaczego mam wrażenie że to kolejny taki sam twój post tutaj?
  btw za 3000zł to wielkiego wyboru nie masz. I przy 180cm to raczej choppery a nie „sporty”. Przymierz sie do takiego 901 to zobaczysz o czym mówie

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: JAKI MOTOR?
Informacje o Tobie: