! Forum Co Wybrać? Jaki motocykl

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #694178 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Matiodi
    Mateusz

Cześć, mam pytanie jaki wybrać motocykl na pierwszy motor, myślałem nad BMW GS 310
    Mam 190cm wzrostu, max do 25tys zl i pojemnosc max 500

• Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    #694185 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale chcesz go dobrać do swojego wzrostu czy swoich potrzeb i oczekiwań (których nikt oprócz ciebie nie zna)?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #694192 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Matiodi
    Mateusz

Do mojego wzrostu

#694208 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to pojedź do salonu BMW i się przymierz. Bo wzrost to nie wszystko. Jest jeszcze kwestia proporcji (długości rąk, nóg) i tego czy znajdziesz dla siebie na nim wygodną pozycje.
    Doświadczenie mówi że nie na tym bedzie ci wgodnie na którym powinno być ci wygodnie tylko na taym na którym się dobrze czujesz.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki motocykl
Informacje o Tobie: