Jaki motocykl 125 do około 5000zł

Witam. Mam pytanie jaki motocykl 125 polecacie w cenie około 5000zł, zależy mi aby był to motocykl markowy I najlepiej jakby miał sportowy charakter I aby nie zostawał za bardzo w tyle (w ekipie mamy duke’ 125, yzf r125 I yamahe wr 125).

A teraz coś o mnie:
Mam już jakieś doświadczenie w jeździe, obecnie jeżdżę pełnowymiarowym supermoto (50 w 2T).
Worst 183cm
Waga 70kg
Na koniec dodam że najlepiej aby był to motocykl w 4T, ale 2T nie skreślam. Czekam na peopozycje, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

a jakie masz uprawnienia?

Tak

no to pogadalismy…

A co jeszcze chciałbyś wiedzieć…?

Tak.

No wybacz źle przeczytałem wcześniejszy komentarz. Posiadam A1

Polecam z całego serca cagive MiTo 125 motocykl 2T w moich rękach niezawodny. Jeździłem nim prawie 1.5roku i jedyne co zrobiłem poza wymianą części eksploatacyjnych to odłączyłem dozownik. Spalanie przy umiarkowanej jeździe mieści się w granicy 4-5.5l jeżeli kupisz motocykl po remoncie to będzie git, tłok c 15k a remont ogólny coś w okolicach 30k. Motocykl mało spotykany na polskich drogach co za tym idzie jest również duże zainteresowanie takim sprzętem. Części na dobrą sprawę znajdziesz na moto125. Pamiętać o eksploatacji i będzie super. Ja dalej postanowiłem postawić na cagive i znów chce kupić MiTo jednakże wersje 525. Ceny od 3.5k to do remontu ale za 4.5 może 5k znajdziesz w miarę zadbaną sztukę nie patrz na roczniki bo szroty to właśnie roczniki pow 2005 (jakaś zmiana w silniku)
Za 5k można też rozglądnąć się za cbf 125 z 2011-13 NSR w 2T Aprilia w sumie też może się znajdzie warto też rzucić okiem na rodzynka w klasie 125 na hyosunga GT bądź gtR z silnikiem v2. Motocykle “chińskie” też niektóre są warte uwagi typu junak rs 125 pro ale czy w takiej cenie coś będzie ? Trzeba szukać okazji.
Powodzenia i szerokiej drogi :smiley:

Dzięki wielkie, a miałeś może doczynienia z cagiva planet/raptor ? Bo wpadła mi w oko