Jaki motocykl 125 do około 5000zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Jaki motocykl 125 do około 5000zł

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe JOK3R JOK3R 9 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe JOK3R
    JOK3R
    Użytkownik

Witam. Mam pytanie jaki motocykl 125 polecacie w cenie około 5000zł, zależy mi aby był to motocykl markowy I najlepiej jakby miał sportowy charakter I aby nie zostawał za bardzo w tyle (w ekipie mamy duke’ 125, yzf r125 I yamahe wr 125).

A teraz coś o mnie:
    Mam już jakieś doświadczenie w jeździe, obecnie jeżdżę pełnowymiarowym supermoto (50 w 2T).
    Worst 183cm
    Waga 70kg
    Na koniec dodam że najlepiej aby był to motocykl w 4T, ale 2T nie skreślam. Czekam na peopozycje, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Patryk
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jakie masz uprawnienia?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe JOK3R
    JOK3R
    Użytkownik

Tak

Patryk
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to pogadalismy…

Zdjęcie profilowe JOK3R
    JOK3R
    Użytkownik

A co jeszcze chciałbyś wiedzieć..?

Patryk

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Tak.

Zdjęcie profilowe JOK3R
    JOK3R
    Użytkownik

No wybacz źle przeczytałem wcześniejszy komentarz. Posiadam A1

Patryk
    Zdjęcie profilowe R3volt
    R3volt
    Użytkownik

Polecam z całego serca cagive MiTo 125 motocykl 2T w moich rękach niezawodny. Jeździłem nim prawie 1.5roku i jedyne co zrobiłem poza wymianą części eksploatacyjnych to odłączyłem dozownik. Spalanie przy umiarkowanej jeździe mieści się w granicy 4-5.5l jeżeli kupisz motocykl po remoncie to będzie git, tłok c 15k a remont ogólny coś w okolicach 30k. Motocykl mało spotykany na polskich drogach co za tym idzie jest również duże zainteresowanie takim sprzętem. Części na dobrą sprawę znajdziesz na moto125. Pamiętać o eksploatacji i będzie super. Ja dalej postanowiłem postawić na cagive i znów chce kupić MiTo jednakże wersje 525. Ceny od 3.5k to do remontu ale za 4.5 może 5k znajdziesz w miarę zadbaną sztukę nie patrz na roczniki bo szroty to właśnie roczniki pow 2005 (jakaś zmiana w silniku)
    Za 5k można też rozglądnąć się za cbf 125 z 2011-13 NSR w 2T Aprilia w sumie też może się znajdzie warto też rzucić okiem na rodzynka w klasie 125 na hyosunga GT bądź gtR z silnikiem v2. Motocykle „chińskie” też niektóre są warte uwagi typu junak rs 125 pro ale czy w takiej cenie coś będzie ? Trzeba szukać okazji.
    Powodzenia i szerokiej drogi 😀

Kotowicz
    Zdjęcie profilowe JOK3R
    JOK3R
    Użytkownik

Dzięki wielkie, a miałeś może doczynienia z cagiva planet/raptor ? Bo wpadła mi w oko

Patryk
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie