jaki moduł do aerox-a???;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis jaki moduł do aerox-a???;/

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sebek1680 sebek1680 8 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 28 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #41262 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe tulus212
    tulus212
    Użytkownik

Witam!
    Kupiłem ostatnio sobie uzywanego w miare skutera Yamahe aerox z zablokowanym modułem do 25km/h
    chciał bym prosić was abyście najlepiej doradzili jaki moduł włożyć aby nie mial takiego ograniczenia i zeby smialo po doslownie wszystkich blokadach lecial jak kazdy 80-90km/h
    najlepiej prosił bym o linki:]
    oraz czy mogl by ktos doradzic albo najlepiej podac link gdzie moge kupic kanape do aerox-a bo jak kupiłem to mój ma wyrwany bolec i wgl sie nie zamyka.. rownie dobrze bylo by wraz z calym kufrem siedzenie kupic:]
    prosze o linki:DD bo nie moge nigdzie kanapy znalezdz a modul nie wiem ktory..
    dodam ze moj rox to 2008r. :]
    czy ten jest dobry? i czy ogolnie warto tak na allegro kupować :
    http://allegro.pl/racing-sportowy-modul-zaplonowy-do-skuterow-2t-i1778691283.html
    jeśli nie to doradźcie najlepiej jaki ale oczywiscie do 50-80zl:]

#41266 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

najtańszy moduł, weź jakiegoś lepszego poszukaj, wtyczka musi pasować.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #41269 Odpowiedź
    tulus212
    Użytkownik

a co powiecie na ten:
    http://allegro.pl/modul-cdi-tuning-yamaha-aerox-jog-neos-oveto-bws-i1788948991.html
    a i jeszcze jedno czy brać się za wymiane samemu czy lepiej dac na serwis czy komus kto sie na tym bardziej zna?
    PS. chodzi o to czy tylko wystarczy włożyć wtyczki czy jakos programowac czy wgl cos robic??:D

#41270 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

może być, a montuj samemu, szkoda kasy na serwis, wystarczy odpiąć stary i nowy podłączyć 😉

Router WS 50 2013
    #41294 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Hola hola. Moduł zapłonowy zablokowany do 25km/h ? Coś jest tu nie tak. Filtr powietrza czysty ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #41304 Odpowiedź
    tulus212
    Użytkownik

kapuchon nie wiem jak ty rozumujesz ale napewno modul.. nawet jak by brudny nie byl to po 1 by jakos przerywal ale napewno z 40 by szedl czy cos.. albo by mial trudnosci i wgl a tak to on gladko i ladnie bardzo do 25 idzie i pozniej nie chce.. bo wgl odcina go i jedziesz 25km/h wiec nawet tak na chlopski rozum napewno cos w module;}
    tylko nie wiem jaki bo jak patrzylem na swoj to moj nie ma takich jak tutaj wtyczek czy cos:
    http://allegro.pl/modul-cdi-tuning-yamaha-aerox-jog-neos-oveto-bws-i1788948991.html
    tylko bardziej ma taka jak tutaj ogolna wtyczke: http://moto.allegro.pl/modul-zaplonowy-yamaha-aerox-neos-aw0042-i1794008222.html
    tylko nie wiem dlaczego ten drugi z inna wtyczka jest 2xdrozszy..;/

#41305 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

filtr powietrza to nic nie zmieni, przez brudny filtr by nie jechał 25 km/h, choć o blokowaniu modułu do tej prędkości też nie słyszałem. Może ma silnik zajeżdżony i po prostu więcej nie idzie 😉

Jak kupowałeś to trzeba było się przejechać i zobaczyć ile idzie a nie 25 km/h. Co to ma być… Jak by mi ktoś chciał taki skuter sprzedać to bym go wyśmiał. A kicha z modułem niezła, coś musiał powiedzieć…

Router WS 50 2013
    #41309 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Participant

Dokładnie. Mi też kiedyś chcieli wcisnąć skuter, który szedł max 30km/h… Pierwszy raz słyszę, żeby skuter był zablokowany do 25km/h?! Normalna prędkość rowera to 20km/h, więc mógł byś się z rowerami ścigać ;D

o
    #41310 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Participant

Są tak blokowane skutery z Niemiec, blokada na module.
    W Niemczech sa 2 rodzaje.
    Mofa do 25 km/h
    Rola do 45 km/h

Honda PCX 125.
    #41313 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

25km/h to juz przesada nie wiem jak można jezdzić z taka prędkoscią no masakra , ciekawe jak jest z docieraniem ok 5km/h zeby silnika nie zatrzec he he

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 28 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
Odpowiedz do: jaki moduł do aerox-a???;/
Informacje o Tobie: