jaki moduł do aerox-a???;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis jaki moduł do aerox-a???;/

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sebek1680 sebek1680 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tulus212
    tulus212
    Użytkownik

Witam!
    Kupiłem ostatnio sobie uzywanego w miare skutera Yamahe aerox z zablokowanym modułem do 25km/h
    chciał bym prosić was abyście najlepiej doradzili jaki moduł włożyć aby nie mial takiego ograniczenia i zeby smialo po doslownie wszystkich blokadach lecial jak kazdy 80-90km/h
    najlepiej prosił bym o linki:]
    oraz czy mogl by ktos doradzic albo najlepiej podac link gdzie moge kupic kanape do aerox-a bo jak kupiłem to mój ma wyrwany bolec i wgl sie nie zamyka.. rownie dobrze bylo by wraz z calym kufrem siedzenie kupic:]
    prosze o linki:DD bo nie moge nigdzie kanapy znalezdz a modul nie wiem ktory..
    dodam ze moj rox to 2008r. :]
    czy ten jest dobry? i czy ogolnie warto tak na allegro kupować :
    http://allegro.pl/racing-sportowy-modul-zaplonowy-do-skuterow-2t-i1778691283.html
    jeśli nie to doradźcie najlepiej jaki ale oczywiscie do 50-80zl:]

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

najtańszy moduł, weź jakiegoś lepszego poszukaj, wtyczka musi pasować.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    tulus212
    Użytkownik

a co powiecie na ten:
    http://allegro.pl/modul-cdi-tuning-yamaha-aerox-jog-neos-oveto-bws-i1788948991.html
    a i jeszcze jedno czy brać się za wymiane samemu czy lepiej dac na serwis czy komus kto sie na tym bardziej zna?
    PS. chodzi o to czy tylko wystarczy włożyć wtyczki czy jakos programowac czy wgl cos robic??:D

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

może być, a montuj samemu, szkoda kasy na serwis, wystarczy odpiąć stary i nowy podłączyć 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Hola hola. Moduł zapłonowy zablokowany do 25km/h ? Coś jest tu nie tak. Filtr powietrza czysty ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    tulus212
    Użytkownik

kapuchon nie wiem jak ty rozumujesz ale napewno modul.. nawet jak by brudny nie byl to po 1 by jakos przerywal ale napewno z 40 by szedl czy cos.. albo by mial trudnosci i wgl a tak to on gladko i ladnie bardzo do 25 idzie i pozniej nie chce.. bo wgl odcina go i jedziesz 25km/h wiec nawet tak na chlopski rozum napewno cos w module;}
    tylko nie wiem jaki bo jak patrzylem na swoj to moj nie ma takich jak tutaj wtyczek czy cos:
    http://allegro.pl/modul-cdi-tuning-yamaha-aerox-jog-neos-oveto-bws-i1788948991.html
    tylko bardziej ma taka jak tutaj ogolna wtyczke: http://moto.allegro.pl/modul-zaplonowy-yamaha-aerox-neos-aw0042-i1794008222.html
    tylko nie wiem dlaczego ten drugi z inna wtyczka jest 2xdrozszy..;/

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

filtr powietrza to nic nie zmieni, przez brudny filtr by nie jechał 25 km/h, choć o blokowaniu modułu do tej prędkości też nie słyszałem. Może ma silnik zajeżdżony i po prostu więcej nie idzie 😉

Jak kupowałeś to trzeba było się przejechać i zobaczyć ile idzie a nie 25 km/h. Co to ma być… Jak by mi ktoś chciał taki skuter sprzedać to bym go wyśmiał. A kicha z modułem niezła, coś musiał powiedzieć…

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Dokładnie. Mi też kiedyś chcieli wcisnąć skuter, który szedł max 30km/h… Pierwszy raz słyszę, żeby skuter był zablokowany do 25km/h?! Normalna prędkość rowera to 20km/h, więc mógł byś się z rowerami ścigać ;D

o
    Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Są tak blokowane skutery z Niemiec, blokada na module.
    W Niemczech sa 2 rodzaje.
    Mofa do 25 km/h
    Rola do 45 km/h

Honda PCX 125.
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

25km/h to juz przesada nie wiem jak można jezdzić z taka prędkoscią no masakra , ciekawe jak jest z docieraniem ok 5km/h zeby silnika nie zatrzec he he

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie