Jaki model Kymco wybrać?

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    CactusMan
    Użytkownik

Witam.Zastanawiam się jaki skuter kupić z oferty Kymco.Najbardziej podoba mi się Agility City 2T.Według was jaki skuter byłby dobry do jazdy we dwie osoby na małe i długie trasy do codziennej eksploatacji? Do tej pory miałem chińczyka,który ciągle się nawalał,a jak to jest z ze skuterami Kymco?

Pietro
    Użytkownik

Do jazdy we dwoje, na małe i dłuższe trasy radziłbym zastanowić się nad skuterem chłodzonym cieczą, np. Kymco B&W. Niestety jest to dwusuw więc przy jego wysokiej masie i maksymalnym obciążeniu, legitymuje się wysokim spalaniem.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Agility City, bardzo wygodny (a mały i lekki nie jestem), spokojnie dwie osoby wygodnie pojeżdżą. Ale chyba lepiej w 2T, bardziej dynamiczny będzie.

CactusMan
    Użytkownik

Myślałem też nad tym modelem B&W,ale jego cena jest zbyt wysoka.To ogólnie Agility City polecacie? A jak z awaryjnością?

Anonim
    Nieaktywny

Duże przebiegi, mało awaryjne, dobry dostęp do części zamiennych…i duże koła, a uwierz mi, na te nasze super równe drogi idealny.
    Zobacz sobie jeszcze Benneli Pepe, ale to raczej dla jednej osoby.

CactusMan
    Użytkownik

Wcześniej napaliłem się na Kymco Dink ale gdy ujrzałem jego cenę 8900zł to zauroczenie minęło…
    Wracając do Agility City-ile pali? Nigdy nie miałem 2 suwa,jak to z nim jest ogólnie?

Pietro
    Użytkownik
    HugoBoss
    Uczestnik

Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na Kymco Like 50 2T

http://kymco.pl/?page_id=509

Dwa schowki,kufer w standardzie,spora kanapa i mocny silnik 2T. Ja bym jednak brał 125cm,niewiele droższy.

Za 5900zł masz jeszcze Hondę Vision 50,co prawda 4T

http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-nowe/modele/scooter/vision.html

Anonim
    Nieaktywny

Like ma mały schowek pod kanapą, ale za to spory kufer w standardzie 😉

muda44
    Użytkownik

CactusMan napisał:

Myślałem też nad tym modelem B&W,ale jego cena jest zbyt wysoka.To ogólnie Agility City polecacie? A jak z awaryjnością?

Nie tak dawno mi też polecano Kymco i kupiłem miesiąc temu Agility city 50 4T i jest już drugi tydzień w serwisie.
    Wyje przekładnia , telepie przy hamowaniu ( krzywa ośka z tyłu ) i stuka coś z tyłu na dziurach.
    Nie wspomnę o pulsacyjnych drganiach czego nie miał Quest
    Przebieg to 500km.

CactusMan
    Użytkownik

Może akurat trafił ci się taki felerowy egzemplarz.

Pietro
    Użytkownik

CactusMan napisał:

Może akurat trafił ci się taki felerowy egzemplarz.

W tak prestiżowej firmie jak Kymco, nie powinny zdarzać się „felerne egzemplarze” przecież „Kymco to Tajwańczyk” i płaci się za jakość 😉

muda44
    Użytkownik

Główny problem to taki że nie kupiłem wynalazku za 1600zł z marketu ale skuter za 6600zł który za te pieniądze miał być dobrze wykonany ( i jest ) , trwały , pewny i bezawaryjny.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button